Veronika Š.

Veronika Šimánková
Účet ověřený:
 němčina
  Praha 1, Praha 2
  350Kč - 400Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  60% zodpovězených zpráv
  5h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování němčiny s rodilou mluvčí a několikaletou zkušeností. Narodila jsem se v Německu, ve Freiburgu, kde jsem žila deset let a kde jsem nasbírala nesčetné zkušenosti. Žáci ocení německý přízvuk, aby si mohli zvyknout na německy mluvící lidi. Hodiny provádím formou konverzace a gramatiky, vždy se samozřejmně přizpůsobím požadavkům klientů. Je možnost také příprava na certifikáty Goethe stupně od A1 do C1. Působím v Praze 1 či 2. Osvědčená metoda je také výuka přes Skype z pohodlí Vašeho domova či práce. Absolvovala jsem jazykové gymnázium v Hradci Králové a nyní studuji na univerzitě v Praze. Německý jazyk se Vám bude hodit do práce, školy či k cestování.
Ceny:
Přes Skype - 350,-/60min
Osobně - 400,-/60min
Ich freue mich auf Sie! :)Reference

Moc Veronice děkuji za zábavné hodiny němčiny přes Skype. Každou hodinu min. 30 min konverzujeme o běžných tématech z každodenního života, čímž se obohacuje slovní zásoba a člověk si opráší téměř zapomenutá slovíčka. Dále Veronika vyšla vstříc mému požadavku a probíráme spolu témata obchodní němčiny. Veronika je přátelská, příjemná, ochotná a na každou hodinu perfektně připravená. Všem zájemcům o doučování němčiny ji můžu doporučit.

Zuzana B. - 20. 11. 2016

Veronika je příjemná, přátelská a trpělivá vyučující, se kterou je hodina zábavná i přínosná. Unterricht mit Veronika ist ja wirklich ganz toll!

Dalibor Č. - 21. 9. 2016

S Veronikou jsem maximalne spokojeny,vyuka probiha na spickove urovni.Mohu ji vrele doprucit.

Kamil C. - 16. 8. 2016

Veronika je super vyučující:) Výuka probíha vzdy dle domluvy a pozadavku zaka. Verča je velmi spolehliva. Ocenuji, ze zachytí kazdou chybu a hned ji opraví. Zkusila jsem více vyucujicich a nebyla jsem spokojena tak jako s Vercou. Rozhodne doporucuji.

Michaela Š. - 11. 7. 2016

Veronika je velmi ochotná a flexibilní vyučující, hodiny má výborně připravené a konverzace je velmi přínosná.

Pavel P. - 18. 4. 2016

Děkuji Veronice za přátelský a trpělivý výklad. Oceňuji příjemný způsob vystupování, probíranou látku dokáže rychle a jednoduše vysvětlit. S Veronikou jsem zatím maximálně spokojený a mohu 100% doporučit.

Martin K. - 1. 4. 2015


Kontaktní formulář


Napsat referenci