Doučování angličtiny, českého jazyka a společenských vědDenisa Š.

Denisa Šamonilová
Účet ověřený:
český jazyk, anglický jazyk, společenské vědy, nauka o společnosti - občanská nauka, psychologie, sociologie, angličtina
Praha, 10100
280Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
10% zodpovězených zpráv
14h průměrná rýchlost odpovědi

Doučuji český a anglický jazyk, společenské vědy, a mohu i pomoci s obecnou školní přípravou pro žáky na ZŠ. Vysvětlím gramatiku bezbolestně, tak, aby se nejednalo o pouhé "šprtání se" pouček, pomohu s pravopisem a v anglickém jazyce i s konverzací a správnou výslovností. Snažím se ve studentech probudit zájem o studium a ukázat ho i z té zábavné a praktické stránky. Individuální a trpělivý přístup samozřejmostí. Mohu poskytnout materiály a hlavně příjemné lekce :-).

Studuji na Univerzitě Karlově, fakultu humanitních studií. Zaměřuji se na sociologii, sociální psychologii a překlady literatury z AJ. Absolventka OA Heroldovy sady. AJ C1, ve volném čase jako dobrovolník doprovázím životem v ČR výměnné studenty z USA. Mám zkušenosti s doučováním jazyka, dětí i dospělých, s konverzacemi i procvičování gramatiky a výslovnosti.Reference

Denisa mě učí angličtinu už pár měsíců a můžu ji jedině doporučit. Jsem začátečník a už teď na sobě vidím velké pokroky, navíc jsou společné hodiny vždy velmi příjemné... má se mnou obrovskou trpělivost a vždy mi vše srozumitelně a polopatě vysvětlí třeba tisíckrát a ještě k tomu s úsměvem.. mockrát díky.

Michaela K. - 22. 5. 2018

Od doby, co jsme pro dceru zařídili hodiny angličtiny s Denisou nosí dcera domů samé jedničky a dokonce se na hodiny angličtiny i těší! Vidíme pokrok a hlavně super přístup. Jsme rádi, že jsme si vybrali Denisu, je velmi milá a spolehlivá, a dceři její přátelský přístup moc vyhovuje, a nám také. Doporučujeme!!!

Helena L. - 20. 3. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci