Aktivní a komunikativní angličtina do životaPavla K.

Pavla Kolářová
Účet ověřený:
anglický jazyk, angličtina - konverzace, matematika - zš, čeština - zš
Brno
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
40% zodpovězených zpráv
11h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj!
Jsem Pája, cestovatelka s vystudovaným (a školou života podpořeným) oborem Mezinárodní vztahy na Masarykově univerzitě. Doučování angličtiny se věnuji už šestým rokem. Doučím jakoukoli úroveň a věk.

Mám za sebou Erasmus studijní a pracovní zahraniční pobyty (Lublaň, Brusel) a několik krátkodobých zahraničních projektů, díky kterým mám angličtinu na úrovni C1 nejen psanou, ale i mluvenou. Jsem lektor a mentor neformálního vzdělávání a pracuji s mladými lidmi - mám ráda netradiční výukové metody, tzv. learning-by-doing, které člověku dají daleko více než nesmyslné opakování slovíček a učení se nazpaměť.

Díky svým zkušenostem vím, že člověk musí mluvit, mluvit a mluvit, jinak to s cizím jazykem nejde. A tenhle přístup praktikuji i na svých hodinách - mluvíme, debatujeme, hrajeme hry, bavíme se.. o životě, každodenních činnostech, lidech, zábavě, kultuře, o všem, co vás může potkat i v reálném životě - cílem mých hodin je studenta připravit na to, aby se domluvil kdekoli a s kýmkoli (a ne, aby uměl nazpaměť všechny nepravidelná slovesa ;)

V případě zájmu doučím i žáky ZŠ a připravím na přijímačky na gymnázia (obecné požadavky CERMAT) - český jazyk a matematika. Přípravě na přijímací zkoušky se věnuji v Brně již druhým rokem.

Přímý kontakt na email: paj.kolarova@gmail.com, děkuji! :)Kontaktní formulářNapsat referenci