Angličtina, španělština a italština přes Skype s online poznámkami na míru (zkušební lekce zdarma) :-)Eliška P.

Eliška Podlešáková
Účet ověřený:
anglický jazyk, španělský jazyk, italský jazyk
Doučuje i přes skype / internet
490Kč - 490Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
100% zodpovězených zpráv
8h průměrná rychlost odpovědi

Nadšená lingvistka Eliška zdraví současné či budoucí studenty angličtiny, španělštiny a italštiny!

Moc ráda bych nabídla své služby v oblasti online výuky výše zmíněných jazyků na všech úrovních s jakýmkoliv požadovaným zaměřením. Mám mnohaletou praxi ve výuce s tím, že online jsem začala vyučovat zhruba před třemi lety, kdy jsem si založila svou vlastní online jazykovku a do výuky přes Skype jsem se doslova zamilovala nejen já, ale i celá řada mých nadšených studentů. :-) Vybudovala jsem si svůj vlastní originální systém, kdy při každé lekci sdílím obrazovku svého PC a na míru každému studentovi zpracovávám soubor s poznámkami zrovna probírané látky (soubor obsahuje vše od detailního seznamu slovní zásoby, gramatických vysvětlení, cvičení až po texty na čtení či odkazy na poslechy). Tento systém se mi velmi osvědčil, protože student pak vnímá několika smysly najednou a nemusí si horlivě zapisovat poznámky a opomenout kvůli snížené soustředěnosti zrovna probíraná témata. Celý soubor pak bezprostředně po lekci odesílám studentům na e-mail a slouží jim tak zároveň jako studijní materiál na další lekci. Pokud se jedná o pilného studenta s hlubším zájmem o jazyk, nemám problém připravovat ani domácí úkoly. :-)

Co se týče vzdělání, vystudovala jsem Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ačkoliv jsem úspěšně ukončila magisterský obor Mezinárodní politika a diplomacie, již během studia jsem si uvědomila, že jazyky jsou to, co mě v životě vlastně nejvíce naplňuje, a rozhodla jsem se věnovat se jim naplno. Jako vedlejší specializaci jsem si tudíž vybrala obor Komerční jazyky s hlubším zaměřením na angličtinu, španělštinu a italštinu v obchodní praxi (ukončení státní jazykovou zkouškou na úrovni C1). Zároveň jsem spolupracovala s italskou a španělskou sekcí Katedry románských jazyků na několika projektech. Svou diplomovou práci jsem pak jako doposud jediná studentka VŠE napsala v italském jazyce, během studia jsem rovněž získala prestižní jazykové certifikáty na úrovni C1 - Cambridge English Certificate (obecná angličtina) a Cerificado Superior de Español de los Negocios (diplom Obchodní komory Madrid se zaměřením na obchodní španělštinu).

Kromě lektorství online se věnuji i předkladatelství a poradenství v oblasti online výuky. Pokud máte zájem dozvědět se něco více o mých metodách, podívejte se na můj rozhovor pro projekt Digitální lektoři zde: https://www.****** :-)

Vedle jazyků je mojí obrovskou vášní i cestování. Během studia na VŠ jsem vyjela na půlroční studijní pobyt do mexické Guadalajary, kde jsem na místní univerzitě ITESM studovala mezinárodní vztahy ve španělštině a skvěle si upevnila rozdíly mezi španělskou a latinskoamerickou španělštinou. Jako stážistka na místní konzulární asociaci jsem měla možnost využívat na denní bázi i obchodní španělštinu. Cestuji i nadále, každý rok objevuji s krosnou na zádech nové destinace.

Poznámka: Za stejnou cenu jako jednotlivce vyučuji i dvojice/trojice, je mi v podstatě jedno, kolik studentů sedí u jednoho PC, dají se tak hezky sdílet náklady ve studijním týmu a lekce vychází mnohem levněji. :-))

Pokud jste to dočetli až sem, ale ještě stále nevíte, tak už neváhejte a kontaktujte mě! Nabízím zkušební lekci v délce 50 minut zdarma, takže za zkoušku opravdu nic nedáte. Moc ráda budu své nadšení pro jazyky šířit dále, tak proč byste se jím neměli nechat nakazit zrovna vy? :-)

Těším se na vás!

EliškaReference

Kurzy s Elis můžeme bez váhání doporučit. Je aktivní, šikovná lektorka s výbornými pedagogickými schopnostmi a pozitivním přístupem k studentovi. Pečlivě píše nová slovíčka, příkladové věty, připraví úkoly na opakování z minulé hodiny přesně podle potřeb. Elišku všem doporučuji. Kačka B.

Kateřina B. - 23. 3. 2020

Eliška je velice dobrá, aktivní, chytrá lektorka s výbornými pedagogickými schopnostmi a pozitivním přístupem k studentovi. Absolutně doporučuji. Na Skype pracuje se zobrazením své obrazovky, pečlivě píše nová slovíčka, příkladové věty, připraví úkoly na opakování z minulé hodiny přesně podle potřeb studenta. Potřebovala jsem jazykovou průpravu před cestou do španělskojazyčné země a hodiny s Eliškou přesně splnily svůj účel. Opravdu skvělá paní lektorka, podle mých představ, vřele doporučuji na španělštinu a nepochybuji o dalších jazycích.

Katarína D. - 5. 2. 2020

Kurzy s Eliškou mohu bez váhání doporučit. Je obrovský profesionál a neskutečně milý člověk. Online kurz je možné absolvovat kdykoli a odkudkoli, což oceňuji. Jedná se o moderní a velmi efektivní způsob výuky jazyků, který mi naprosto vyhovuje. Jednotlivé hodiny Eliška sestavuje individuálně dle mých konkrétních potřeb a z každé z nich obdržím podklad, takže si nemusím dělat zápisky a mohu soustředit se na konverzaci. Proto jsou hodiny velmi přínosné a jsou pro mne radost.

Simona P. - 30. 1. 2020

Děkujeme Elišce za hodiny italštiny, které jsou pro nás velkým přínosem jak v soukromém, tak pracovním životě. Lekce jsou v podání Elišky velice zábavné, takže se na každou z nich velice těšíme. Vítáme formu výuky přes SKYPE, který nám ušetří čas. Další výhodou je, že na monitoru ihned vidíme poznámky, které máme po hodině k dispozici na e-mailu. Tato metoda nám vyhovuje nejvíce ze všech metod, které jsme doposud vyzkoušely. Máme s mojí sestrou společné hodiny a je to nejlepší, co jsme mohly zvolit. Nejen že se vzájemně doplňujeme, ale hlavně se s Eliškou i hodně zasmějeme.

Marcela J. - 9. 1. 2020

Vyhledal jsem Elišku, aby mi pomohla připravit se k maturitě z angličtiny. Zatím jsme spolu měli jen pár lekcí. Nečekal jsem, že mě učení bude tak zajímat. :D Popravdě mě angličtina ve škole moc nebavila, ale Eliška to dokáže podat tak, že to nadchne snad úplně každého. Hned je to lepší pocit, když dostanu dobrou známku a přitom ani nic neopíšu :D A co je pro mě snad úplně mejdůležitější je to, že je to snad první "učitel" který mě k maturitě motivuje.

Lukáš J. - 9. 1. 2020

Elišku jsem požádala minulý rok o pomoc, když jsem dostala na konci školního roku nedostatečnou známku z angličtiny. Moje angličtina v tu dobu byla na úrovni žáka páté třídy. Eliška měla a má se mnou velikou trpělivost, je to člověk velice precizní a každá změna, která vedla k lepší změně ji udělala velikou radost. Nyní mě Eliška připravuje na maturitní zkoušku (lesnictví). Jsem velice s její výukou a přístupem spokojená , všem mohu opravdu doporučit. Jestli Vás někdo připraví ke zkouškám tak je to opravdu Eliška.

Leňička L. - 9. 1. 2020

lišku můžu jednoznačně doporučit. Vyzařuje z ní pozitivní energie a entuziasmus. Cizí jazyky opravdu umí a baví ji, což dokáže přenést i na své studenty, se kterými udržuje přátelský vztah a tudíž i komunikace s ní je naprosto bezproblémová. Mě osobně výborně připravila ke zkoušce z angličtiny na úrovni B2+, kterou jsem zdárně absolvoval, ačkoliv jsem tomu už ani sám nevěřil 🙂

Jiří Š. - 7. 1. 2020

Za dva roky, co mě Eliška učí španělštinu a angličtinu, mi výuka cizích jazyků přirostla k srdci, neskutečně mě baví a můžu říct, že tuto aktivitu řadím mezi své hlavní a nejoblíbenější koníčky. Je to jen díky Elišce a jejímu způsobu učení. Moc mi vyhovuje, že Eliška vše píše na sdílenou obrazovku a já můžu pozorně poslouchat a nezabývat se zápisky. Celou lekci, která je vždy zpracována velmi přehledně, mám poslanou na email a poté se učím na další hodinu, na kterou se vždy moc těším.

Kristýna K. - 6. 1. 2020

Eliška je dokonalá profesionálka a skvělá lektorka. Okamžitě na ní poznáte, že cizími jazyky žije každá buňka jejího těla. Její lekce jsou vždy skvěle připravené. Jelikož sama učím jazyk přes Skype, moc dobře vím, kolik se za každou naší hodinou skrývá práce - nejde jen o 60 minut strávených interakcí se studentem. Spoustu času a péče věnuje i přípravě lekce, zpracování výstupu a vytvoření domácího úkolu. Eliška lekci studentovi ušije na míru, má vypracovaný skvělý systém, a to jak po stránce obsahové, tak grafické. Záleží jí na tom, aby materiály, které studentovi předá, byly jasné a přehledné. Pro dva studenty neexistují dva stejné výstupy z lekce, Eliška naprosto respektuje individualitu studenta. Velice obdivuji i její hlubokou znalost jazyka - dokáže například upozornit na rozdíly v používaní "španělské" a "latinskoamerické" španělštiny. V neposlední řadě pak oceňuji i naprostou pohodu, která panuje v našich hodinách, Eliška je úžasně pozitivní a veselý člověk a v hodinách se velmi často od srdce zasmějeme. Na každou naši lekci se vždy velmi těším a Elišku všem vřele doporučuji.

Kristýna B. - 6. 1. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci