Veronika I.

Veronika Indrová
Účet ověřený:
 italština, italský jazyk - začátečník, italský jazyk - pokročilý, italský jazyk - konverzace
  Praha, Ústí nad Labem
  200Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentka 6. ročníku 1.LF UK v Praze. Italštině se věnuji přes tři roky, získala jsem mezinárodní certifikát CILS úroveň B2, pracovala jsem v Kalábrii a studovala ve Florencii. Italštinu používám každý den a mým snem je v Itálii žít.

Nabízím doučování obecného jazyka i speciální přípravu pro studenty medicíny (nebo zdravotnických oborů) pro studium v Itálii. Doučuji v Praze (jakýkoliv den v týdnu) a Ústí nad Labem (víkendy). Nabízím doučování jak v brzkých ranních hodinách, tak později večer a to buď u mne u šálku dobrého espressa (lokalita Žižkov) nebo kdekoliv v centru Prahy.Reference

Veronika je veľmi šikovná a zodpovedná k svojim žiakom. Lekcie Italštiny utekajú veľmi rýchlo len preto, že hodinu vedie svojským a zaujímavým výkladom. Má obrovský prehľad o italských reáliách. Veľmi dobre pripraví na maturity, skúšky, alebo týždňový pobyt niekde pri Stredozemnom mori. Materiály, z ktorých čerpá sú aktuálne články, najnovšie vydané učebnice a samozrejme skúsenosti priamo z Itálie s rodilými mluvčími. Jednoznačne odporúčam.

Lenka B. - 15. 2. 2016

Potřebovala jsem připravit na maturitní zkoušku a lepší doučovatelku jsem si vybrat nemohla! Verča se dokaže časově přizpůsobit a na hodiny je vždy maximálně připravená. Její hodiny mě moc bavili a vždy jsem se dozvěděla i něco na víc. Jestli doučování z italštiny tak jedině k Verče! :)

Dominika H. - 23. 9. 2015

Verča je velmi ochotná a maximálně se snaží časově přizpůsobovat. Na každou hodinu se připravuje a vi, co se předešlou hodinu probíralo. Je velmi pečlivá a nezdráhá se dávat domácí úkoly. :-D Ochotně však odpovídá na všechny možné i nemožné otázky. Kromě samotné výuky italštiny vypráví i o italských reálích, takže se člověk postupně dozvídá velice zajímavé informace. Já rozhodně lekce s Verčou doporučuji!

Věra P. - 16. 6. 2015


Kontaktní formulář


Napsat referenci