Doučování češtiny a francouzštiny (i na pokročilé úrovni)Gabriela B.

Gabriela Brožová
Účet ověřený:
francouzský jazyk, český jazyk, anglický jazyk, matematika - zš, italský jazyk - začátečník, portugalština, německý jazyk - začátečník
Olomouc
Doučuje i přes skype / internet
po obědě, večer, víkend,
30% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

DŮLEŽITÉ: Od září do prosince 2019 jsem v zahraničí, takže nedoučuji.
Dobrý den, jsem studentkou Filozofické fakulty v Olomouci (obor francouzská-portugalská filologie). Maturovala jsem na česko-francouzské sekci Slovanského gymnázia v Olomouci, a to z češtiny, francouzštiny, matematiky, dějepisu a fyziky (poslední tři ve francouzštině - jednak to tak bylo povinné a jednak ano, jsem trochu šílenec).
Z francouzštiny mám certifikát DALF úrovně C1. Kromě toho jsem navštívila sedmkrát Francii (a doufám, že toto číslo nebude konečné), z toho čtyřikrát v rámci školního výměnného pobytu. Vlastním sbírku různých učebnic francouzštiny (za všechny třeba Grammaire progressive du francais), které můžeme při doučování použít.
Co se češtiny týče, účastnila jsem se v letech 2012-16 olympiády v českém jazyce, kromě toho i různých literárních soutěží. Maturovala jsem za jedna (jak ze slohovky, tak i z ústní zkoušky a didaktického testu). Jsem známý knihomol, což z tohoto povídání teda fakt nepoznáte :).
Z angličtiny mám úroveň cca. B2, strávila jsem tři měsíce na jazykovém pobytu v Londýně. S přípravou na didaktické testy z češtiny a angličtiny jsem pomáhala kamarádce, která úspěšně odmaturovala z obojího.
Pokud byste měli zájem o moje služby, klidně mi napište e-mail. Od pondělí do čtvrtka/pátku bývám v Olomouci, v Šumperku pouze o víkendech. Časově jsem omezena pouze rozvrhem.
Přeji hezký den a těším se!Kontaktní formulářNapsat referenci