Efektivní doučování angličtiny pro začátečníky a mírně pokročiléLucie P.

Lucie Procházková
Účet ověřený:
angličtina - konverzace, angličtina - začátečník, anglický jazyk - překlady
Praha, 10000
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
22% zodpovězených zpráv
2h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Lucie Procházková, je mi 19 let a studuji na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Nabízím doučování anglického jazyka, který se sama učím už od 3. třídy. Angličtina mě vždy bavila a šla mi, tudíž jsem často pomáhala spolužákům či kamaradům, kteří k angličtině až tak kladný vztah neměli. Rozhodla jsem se proto své služby nabídnout i tady :) S doučováním mám dlouhodobé zkušenosti. Jako takový hmotný doklad o mých dovednostech bych zmínila certifikát CAE úrovně C1, který jsem úspěsně složila v červnu 2016.
Nabízím doučování v oblasti gramatiky a konverzace. K dispozici mám spoustu materiálu, učebnic a cvičení, které bych na hodiny nosila s sebou. Na každou hodinu bych si připravila materiály vztahující se k látce, na které se domluvíme vždy dopředu.
Školu mám jen 3 dny v týdnu, kromě pondělí tam nesedím od rána do večera, tudíž jsem časově velmi flexibilní a vždy se Vám budu snažit maximálně přizpůsobit. Mám takovou představu, že bychom se scházeli nejlépe v nějaké kavárně v centru Prahy. Věřím, že vše je o domluvě :)Kontaktní formulářNapsat referenci