Jednoducho a flexibilneMonika E.

Monika Em Palusakova
Účet ověřený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - vš, anglický jazyk - conversations
  Praha
  290Kč - 400Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  67% zodpovězených zpráv
  4h průměrná rýchlost odpovědi

Ahojte, doučujem individuálne konverzačné témy cez Skype. Čo sa týka času vyučovania, rada sa prispôsobim. Mám za sebou štúdium na bilingválnom gymnáziu, ročný študijný pobyt v USA, štátnicu na úrovni C1/C2 a veľa odučených hodín (či už detičiek v jazykovej škole alebo konverzácii s top managermi).
Teším sa na Vás, Monika :)Reference

S Mončou máme konverzace přes skype. Mluvení v angličtině pro mě bylo vždy velkým strašákem, ale s Mončou je to všechno takové pohodové, uvolněné, že jsem se mluvení přestala bát a vždy se na naše konverzace těším. Navíc je Monča velmi milá, trpělivá a přizpůsobivá, což velmi oceňuji, protože mám doma ročního chlapečka, přes kterého se občas neslyšíme :)

Klára S. - 10. 4. 2018

Hodiny s Monikou mi hodně pomohli. Díky velkému důrazu na konverzaci o běžných tématech jsem se přestal bát svou angličtinu používat a opravdu jsem začal mluvit i na ostro v terénu.

František Š. - 3. 4. 2018

S Monikou jsem začínala s angličtinou skoro od samého začátku. Vždy jsem několikrát zkoušela začít s angličtinou sama, ale vždy to po pár pokusech skončilo neúspěchem. Monika mě u angličtiny dokázala udržet a dlouhodobě motivovat, a i přes to, že je mi již přes 40 let a chodím denně do práce a vyučování probíhá ve večerních hodinách. Velmi si vážím trpělivosti, flexibilnosti a skvělého přístupu.

Magda Š. - 3. 4. 2018

S Monikou mám hodiny již více než rok a to jak osobně, tak přes Skype. Hodiny jsou vždy dobře připravené a struktrované. Ovšem to hlavní, co na jejích hodinách oceňuji je kompletně jiný přístup založený především na konverzaci o vámi blízkých tématech. Výborně se to hodí především ke konverzacím o business tématech, které v práci řeším každý den.

Štefan J. - 20. 3. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci