Jednoducho a flexibilneMonika E.

Monika Em Palusakova
Účet ověřený:
anglický jazyk, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - vš, anglický jazyk - conversations, angličtina, anglický jazyk - sš, španělský jazyk - začátečník
Česka republika, Praha, Brno
Doučuje i přes skype / internet
29 odučených lekcí
400Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
5h průměrná rychlost odpovědi

Ahojte, doučujem individuálne konverzačné témy cez Skype ♡

Čo sa týka času vyučovania, rada sa prispôsobim. Mám za sebou štúdium na bilingválnom gymnáziu, ročný študijný pobyt v USA, pôsobenie a žitie v zahraničí (Ázia, Španielsko,USA...), štátnicu na úrovni C1/C2 a veľa odučených hodín (či už detičiek v jazykovej škole alebo konverzácii s top managermi). Výučbe a individuálnemu doučovaniu sa venujem od roku 2015. Mojou filozofiou je rešpektovanie individuality študenta = venujeme sa témam, ktoré sú jemu prínosne a príjemne, tempo prispôsobujeme podla nálady a potreby :)

Prvá skúšobná hodina ZADARMO. Je to zoznamovacia hodina a trvá 30 minút. Slúži na to, aby som mohla zistiť Vašu jazykovú úroveň.

Platba vopred. Platí sa minimálne 7 dní vopred na slovenský bankový účet.

Je to na Vás, či sa chcete naučiť praktické frázy a využiť ich v konverzácii, alebo si radšej utvrdiť a precvičiť gramatiku. Vyučovacie hodiny prispôsobím Vašim potrebám.

PS ♡ : súčasťou môjej výučby je pravidelný = týždenný newsletter (informačný email) so zaujímavosťou z anglického jazkya. Dozviete sa tak viac o rôzných vychýtávkach a jazykových zvyklostiach :))

Teším sa na Vás, Monika ♡Reference

S angličtinou válčím už od nepaměti a vždy jsem to byl já, kdo prohrával na plné čáře. Nyní už mám několik měsíců lekce s Monikou a přijde mi, že už tolik neprohrávám. Bude to ještě dlouhá cesta, ale s Monikou se to dá hravě zvládnout. Hodiny jsou skvěle připravené a dobře strukturované. Výhodou je určitě její časová flexibilita, velká dávka trpělivosti a také její profesionální přístup. Je až s podivem, jak rychle s ní ty hodiny utíkají. Určitě ji doporučuji. Neznám nikoho, kdo by angličtinu uměl vysvětlit a hlavně naučit lépe než Monča.

Jan D. - 10. 6. 2020

Kolegyni Moniku vřele doporučuji každému, standardní práce a komunikace bez problémů. Díky pomoci Monice jdu ke státnicím.

Martin M. - 29. 4. 2020

Lekce s Monikou byly a jsou opravdu přínosné. Pro mě osobně je tato varinta vyučování anj opravdu skvělá, ušetřím čas tím, že se kdykoliv a kdekoliv připojím s Mončou přes skype. Monča je v tomto směru i časově přizpůsobivá, což oceňuji vzhledem k mé časové vytížennosti. Natrefila jsem na ni hned na poprvé a jsem ráda, že se mohu díky ní dále rozvíjet. Témata jsou vždy věcná a odpovídají i mým aktuálním požadavkům. Monča je lidská a jako lektorce ji důvěřuji a nebojím se mluvit. Za sebe určitě doporučuji dále!

Veronika Š. - 21. 3. 2020

Konverzace v angličtěně s Monikou trvá už něklik měsíců a pro mě je to vždy přínos nových informací i slovíček. Jsem rád, že umí připravit různá témata, které zrovna člověk potřebuje, což je svělé. Má velkou trpělivost, i když mi občas déle trvá než pochopí smysl dané fráze.Také je fexibilní a člověk má rodost učit se s ní anglicky. Pro mě je to dobrá motivace vytrvat a dobrý prostor ke zlepšení. Také oceňuji její osobní přístup, který pomůže lidem nebát se mluvit anglicky. Na hodiny se většinou těším. Takže všem, kdo se chtějí zlepšít v konverzaci a v angličtině celkově, tak určitě doporučuji. :) Petr B.

Petr B. - 3. 2. 2020

S Mončou mám lekce přes Skype už skoro rok a moc se mi její styl výuky líbí. Hodiny má vždy perfektně připravené a uzpůsobené dle vašich požadavků. Díky našim hodinám konverzace jsem teď v mluvení daleko pohotovější než kdy dříve a mám obohacenou slovní zásobu. Musím dodat, že sama vyučuji cizí jazyk a není úplně jednoduché mě výukou zaujmout, ale Monče se to skvěle daří. :)

Kateřina K. - 27. 10. 2019

S Monikou mám Skype hodiny od marca 2019 až doteraz. Vidím na sebe veľmi veľký pokrok. Každému kto sa chce zlepšiť v anglickom jazyku (slovom aj písmom) možem Moniku len doporučiť. Vysvetlí vám spisovnú gramatiku a aj hovorové užitočné príklady a frázy z praxe. Veľmi mi to pomáha pri komunikácii so zahraničnými klientmi. Jednoznačne najlepšia doučovateľka akú som kedy mal. Peter P. , CEO IT spoločnosti, Praha

Peter P. - 20. 8. 2019

S Monikou mám hodiny přes skype nebo whatsapp. Jde o konverzaci na nejrůznější témata. Oceňuji její lidský přístup a schopnost komunikovat o velké řadě profesních ale také osobních záležitostech. Lekce s ní vždy plyne strašně rychle a člověk ani nestačí sledovat, že už je konec. Také se mi libí, že během lekcí máme možnost probrat i odborné profesní záležitosti a také složitější diskuze z oblasti psychologie. Užitečné jsou nejrůznější odkazy na složitější slovíčka nebo fráze s odkazy na zajímavé naučné krátké anglické videa. Hodina s Monikou je velmi příjemně strávený čas. Ing. Jan Drozd, MBA, finanční ředitel Ostrava

Jan D. - 23. 7. 2019

Monča je super pozitivní, energetická osoba. Na její hodiny se budete vždy tešit! Na každou hodinu je skvěle pripravená, ale také umí improvizovat a dá se s ní bavit o čemkoliv. Nejvíce oceňuji její pozitivní přístup a učivo prizpusobené tak jak potřebuji. Někdy to semnou není nejjednodušší, ale vždy se mi snaží vyjít vstříc. :) Doporučuji pro všechny úrovně angličtiny.

Jakub V. - 22. 3. 2019

Skype lekce - Monča je super člověk plný energie. Jedná se o velmi chytrou slečnu, kterou hodiny baví a dá se s ní mluvit na jakékoliv téma. Nejvíc si cením jejího lidského přístupu, časově je velmi flexibilní a snaží se vyjít vstříc. Doporučuji všem!

Monika M. - 20. 9. 2018

Po měsíční výuce jsem chtěl napsat rovněž referenci na Moniku, ale přečetl jsem si hodnocení od jiných "studentů", vše bych již pouze opakoval. Monika je skutečně vynikající, vždy připravený a optimistický lektor, má velmi příjemný hlas a navíc se na ní hezky dívá, což ocení asi zejména mužská část studentů .o) Závěr je jednoznačný - jako lektora, který vás něco naučí, si obtížně představuji někoho lepšího!. L.

Ludvik - 7. 9. 2018

Výuku s Monikou mám přes skype. Musím říct, že Monika je skvělá lektorka, která má absolutně perfektní a profesionální přístup ke mně, jako k žákovi. Výuka s ní má drive, jasná pravidla a její pravidelná příprava je samozřejmostí. Hodiny jsou zároveň zábavné a člověk nemá pocit, že by komunikace vázla. Děkuji slečně Monice za její píli a jako lektorku ji velice doporučuji.

Jiří K. - 27. 6. 2018

Doučování angličtiny s Monikou jsem začala především kvůli práci. Monika je sympatická & milá slečna, která má profesionální jednání, je flexibilní, výuku přizpůsobuje mým požadavkům na míru a já jsem s ní naprosto spokojená. Hodiny jsou intenzivní, vždy skvěle naplánované a zábavné. Hned po absolvování prvních kurzů jsem začala být sebevědomá a vidím pokrok i v práci při konverzaci se zahraničními zákazníky. Jelikož žiji už dlouhé roky v Německu, jsem rozhodnuta v anglictině přes Skype s Moni pokračovat dále a vřele ji doporučuji, jsem nadšená :)

Andrea P. - 26. 6. 2018

Nase vyuka s Monikou probiha konverzaci pres Skype jiz nekolik mesicu. Monca je vzdy skvele pripravena, umi vyhovet mym pranim a pripravit vzdy doplnujici cviceni pro gamatiku ci dane tema. Tuto lektorku vrele doporucuji ;)

Monika C. - 14. 5. 2018

Monika je slečna, s kterou se opravdu nudit nebudete. Zaujme Vás hned jejím individuálním přístupem. Vždy se s úsměvem na tváři a hravě přizpůsobila mé potřebě angličtiny. Její pozitivní energie, která je cítit v jejím hlase odstranila veškeré zábrany či obavy ke konverzaci, jak s ní tak v pracovním či osobním životě. Moniku bych doporučil všem těm, kteří se bojí mluvit a chtěli by nebo těm, kteří jsou už pokročilejší a svou angličtinu by chtěli posunout o level výš.

David V. - 14. 5. 2018

S Mončou máme konverzace přes skype. Mluvení v angličtině pro mě bylo vždy velkým strašákem, ale s Mončou je to všechno takové pohodové, uvolněné, že jsem se mluvení přestala bát a vždy se na naše konverzace těším. Navíc je Monča velmi milá, trpělivá a přizpůsobivá, což velmi oceňuji, protože mám doma ročního chlapečka, přes kterého se občas neslyšíme :)

Klára S. - 10. 4. 2018

Hodiny s Monikou mi hodně pomohli. Díky velkému důrazu na konverzaci o běžných tématech jsem se přestal bát svou angličtinu používat a opravdu jsem začal mluvit i na ostro v terénu.

František Š. - 3. 4. 2018

S Monikou jsem začínala s angličtinou skoro od samého začátku. Vždy jsem několikrát zkoušela začít s angličtinou sama, ale vždy to po pár pokusech skončilo neúspěchem. Monika mě u angličtiny dokázala udržet a dlouhodobě motivovat, a i přes to, že je mi již přes 40 let a chodím denně do práce a vyučování probíhá ve večerních hodinách. Velmi si vážím trpělivosti, flexibilnosti a skvělého přístupu.

Magda Š. - 3. 4. 2018

S Monikou mám hodiny již více než rok a to jak osobně, tak přes Skype. Hodiny jsou vždy dobře připravené a struktrované. Ovšem to hlavní, co na jejích hodinách oceňuji je kompletně jiný přístup založený především na konverzaci o vámi blízkých tématech. Výborně se to hodí především ke konverzacím o business tématech, které v práci řeším každý den.

Štefan J. - 20. 3. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci