Jednoducho a flexibilneMonika E.

Monika Em Palusakova
Účet ověřený:
anglický jazyk, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - vš, anglický jazyk - conversations, angličtina, anglický jazyk - sš, arabština, arabský jazyk, francouzský jazyk
Česka republika, Praha, Brno
Doučuje i přes skype / internet
4 odučené lekce
400Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
8h průměrná rýchlost odpovědi

Ahojte, doučujem individuálne konverzačné témy cez Skype.

Čo sa týka času vyučovania, rada sa prispôsobim. Mám za sebou štúdium na bilingválnom gymnáziu, ročný študijný pobyt v USA, pôsobenie a žitie v zahraničí (Ázia, Španielsko,USA...), štátnicu na úrovni C1/C2 a veľa odučených hodín (či už detičiek v jazykovej škole alebo konverzácii s top managermi). Výučbe a individuálnemu doučovaniu sa venujem od roku 2015. Mojou filozofiou je rešpektovanie individuality študenta = venujeme sa témam, ktoré sú jemu prínosne a príjemne, tempo prispôsobujeme podla nálady a potreby :)

Prvá skúšobná hodina ZADARMO. Je to zoznamovacia hodina a trvá 30 minút. Slúži na to, aby som mohla zistiť Vašu jazykovú úroveň.

Platba vopred. Platí sa minimálne 7 dní vopred na slovenský bankový účet.

Je to na Vás, či sa chcete naučiť praktické frázy a využiť ich v konverzácii, alebo si radšej utvrdiť a precvičiť gramatiku. Vyučovacie hodiny prispôsobím Vašim potrebám.

PS: súčasťou môjej výučby je pravidelný = týždenný newsletter (informačný email) so zaujímavosťou z anglického jazkya. Dozviete sa tak viac o rôzných vychýtávkach a jazykových zvyklostiach :))

Teším sa na Vás, Monika :)Reference

S Mončou mám lekce přes Skype už skoro rok a moc se mi její styl výuky líbí. Hodiny má vždy perfektně připravené a uzpůsobené dle vašich požadavků. Díky našim hodinám konverzace jsem teď v mluvení daleko pohotovější než kdy dříve a mám obohacenou slovní zásobu. Musím dodat, že sama vyučuji cizí jazyk a není úplně jednoduché mě výukou zaujmout, ale Monče se to skvěle daří. :)

Kateřina K. - 27. 10. 2019

S Monikou mám Skype hodiny od marca 2019 až doteraz. Vidím na sebe veľmi veľký pokrok. Každému kto sa chce zlepšiť v anglickom jazyku (slovom aj písmom) možem Moniku len doporučiť. Vysvetlí vám spisovnú gramatiku a aj hovorové užitočné príklady a frázy z praxe. Veľmi mi to pomáha pri komunikácii so zahraničnými klientmi. Jednoznačne najlepšia doučovateľka akú som kedy mal. Peter P. , CEO IT spoločnosti, Praha

Peter P. - 20. 8. 2019

S Monikou mám hodiny přes skype nebo whatsapp. Jde o konverzaci na nejrůznější témata. Oceňuji její lidský přístup a schopnost komunikovat o velké řadě profesních ale také osobních záležitostech. Lekce s ní vždy plyne strašně rychle a člověk ani nestačí sledovat, že už je konec. Také se mi libí, že během lekcí máme možnost probrat i odborné profesní záležitosti a také složitější diskuze z oblasti psychologie. Užitečné jsou nejrůznější odkazy na složitější slovíčka nebo fráze s odkazy na zajímavé naučné krátké anglické videa. Hodina s Monikou je velmi příjemně strávený čas. Ing. Jan Drozd, MBA, finanční ředitel Ostrava

Jan D. - 23. 7. 2019

Monča je super pozitivní, energetická osoba. Na její hodiny se budete vždy tešit! Na každou hodinu je skvěle pripravená, ale také umí improvizovat a dá se s ní bavit o čemkoliv. Nejvíce oceňuji její pozitivní přístup a učivo prizpusobené tak jak potřebuji. Někdy to semnou není nejjednodušší, ale vždy se mi snaží vyjít vstříc. :) Doporučuji pro všechny úrovně angličtiny.

Jakub V. - 22. 3. 2019

Skype lekce - Monča je super člověk plný energie. Jedná se o velmi chytrou slečnu, kterou hodiny baví a dá se s ní mluvit na jakékoliv téma. Nejvíc si cením jejího lidského přístupu, časově je velmi flexibilní a snaží se vyjít vstříc. Doporučuji všem!

Monika M. - 20. 9. 2018

Po měsíční výuce jsem chtěl napsat rovněž referenci na Moniku, ale přečetl jsem si hodnocení od jiných "studentů", vše bych již pouze opakoval. Monika je skutečně vynikající, vždy připravený a optimistický lektor, má velmi příjemný hlas a navíc se na ní hezky dívá, což ocení asi zejména mužská část studentů .o) Závěr je jednoznačný - jako lektora, který vás něco naučí, si obtížně představuji někoho lepšího!. L.

Ludvik - 7. 9. 2018

Výuku s Monikou mám přes skype. Musím říct, že Monika je skvělá lektorka, která má absolutně perfektní a profesionální přístup ke mně, jako k žákovi. Výuka s ní má drive, jasná pravidla a její pravidelná příprava je samozřejmostí. Hodiny jsou zároveň zábavné a člověk nemá pocit, že by komunikace vázla. Děkuji slečně Monice za její píli a jako lektorku ji velice doporučuji.

Jiří K. - 27. 6. 2018

Doučování angličtiny s Monikou jsem začala především kvůli práci. Monika je sympatická & milá slečna, která má profesionální jednání, je flexibilní, výuku přizpůsobuje mým požadavkům na míru a já jsem s ní naprosto spokojená. Hodiny jsou intenzivní, vždy skvěle naplánované a zábavné. Hned po absolvování prvních kurzů jsem začala být sebevědomá a vidím pokrok i v práci při konverzaci se zahraničními zákazníky. Jelikož žiji už dlouhé roky v Německu, jsem rozhodnuta v anglictině přes Skype s Moni pokračovat dále a vřele ji doporučuji, jsem nadšená :)

Andrea P. - 26. 6. 2018

Nase vyuka s Monikou probiha konverzaci pres Skype jiz nekolik mesicu. Monca je vzdy skvele pripravena, umi vyhovet mym pranim a pripravit vzdy doplnujici cviceni pro gamatiku ci dane tema. Tuto lektorku vrele doporucuji ;)

Monika C. - 14. 5. 2018

Monika je slečna, s kterou se opravdu nudit nebudete. Zaujme Vás hned jejím individuálním přístupem. Vždy se s úsměvem na tváři a hravě přizpůsobila mé potřebě angličtiny. Její pozitivní energie, která je cítit v jejím hlase odstranila veškeré zábrany či obavy ke konverzaci, jak s ní tak v pracovním či osobním životě. Moniku bych doporučil všem těm, kteří se bojí mluvit a chtěli by nebo těm, kteří jsou už pokročilejší a svou angličtinu by chtěli posunout o level výš.

David V. - 14. 5. 2018

S Mončou máme konverzace přes skype. Mluvení v angličtině pro mě bylo vždy velkým strašákem, ale s Mončou je to všechno takové pohodové, uvolněné, že jsem se mluvení přestala bát a vždy se na naše konverzace těším. Navíc je Monča velmi milá, trpělivá a přizpůsobivá, což velmi oceňuji, protože mám doma ročního chlapečka, přes kterého se občas neslyšíme :)

Klára S. - 10. 4. 2018

Hodiny s Monikou mi hodně pomohli. Díky velkému důrazu na konverzaci o běžných tématech jsem se přestal bát svou angličtinu používat a opravdu jsem začal mluvit i na ostro v terénu.

František Š. - 3. 4. 2018

S Monikou jsem začínala s angličtinou skoro od samého začátku. Vždy jsem několikrát zkoušela začít s angličtinou sama, ale vždy to po pár pokusech skončilo neúspěchem. Monika mě u angličtiny dokázala udržet a dlouhodobě motivovat, a i přes to, že je mi již přes 40 let a chodím denně do práce a vyučování probíhá ve večerních hodinách. Velmi si vážím trpělivosti, flexibilnosti a skvělého přístupu.

Magda Š. - 3. 4. 2018

S Monikou mám hodiny již více než rok a to jak osobně, tak přes Skype. Hodiny jsou vždy dobře připravené a struktrované. Ovšem to hlavní, co na jejích hodinách oceňuji je kompletně jiný přístup založený především na konverzaci o vámi blízkých tématech. Výborně se to hodí především ke konverzacím o business tématech, které v práci řeším každý den.

Štefan J. - 20. 3. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci