Viktor V.

Viktor Veselý
Účet ověřený:
 německý jazyk, italský jazyk
 Praha
  300Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování/výuku německého jazyka úrovně A1 až C1 včetně systematické přípravy k maturitě a jiným jazykovým zkouškám. Jsem vlastníkem mezinárodně platného certifikátu C1 a mám několikaleté zkušenosti s výukou německého jazyka, včetně lektorování letního kurzu pro cizince na německé univerzitě v Bayreuthu. Důraz je kladen na individuální potřeby žáka.

Nabízím výuku/doučování italského jazyka pro úrovně A1 až C1, včetně přípravy na jazykové zkoušky. Pravidelně navštěvuji rodinu a přátele v Itálii, a proto vám mohu nabídnout aktuální slovní zásobu. V hodinách u šálku kvalitní kávy nechybí též informace z italské kultury. Neváhejte a ochutnejte šálek italského jazyka!

Cena:
300 Kč/60 min
500 Kč/90 minReference

Doučovanie s Viktorom som mala 4 mesiace. A za tento pre mňa krátky čas so mnou stihol prebrať nielen celú úroveň B1 ale aj doplniť predošlé nekompletné vedomosti z minulej nemčiny, na ktorú som chodila. Pripravenosť , prístup a vyučovacie schopnosti Viktora boli vysoko profesionálne a nieje im čo vytknúť.

Pavlína M. - 30.06.2016

Viktora lze považovat za člověka na svém místě. Jeho jazykové schopnosti jsou vysoce nadprůměrné a rovněž je poměrně dobrý pedagog, takže znalosti dokáže předávat dál, což je nejdůležitější. Doučuje mě již delší dobu a pokrok je patrný, jeho hodiny jsou pro studenty navíc výhodné i cenově. Tohoto lektora mohu určitě doporučit.

Tadeáš Š. - 18.06.2016

Viktor je výborný učitel, který je vždy dobře připraven na hodinu a vždy přijde včas. Je vidět, že ho učení baví a že se tomu rád věnuje. Líbí se mi jeho individuální přístup k žákům který dělá hodinu vždy poučnou a zároveň zábavnou. Myslím, že moje znalosti němčiny se po dvou letech hodin s Viktorem mnohonásobně zlepšily a proto Viktora jednoznačně doporučuji.

Matouš P. - 18.06.2016

Viktor mě doučuje dva roky. Procházeli jsme témata k maturitě a gramatiku. Zatím jsem velmi spokojen, oba tyto kurzy mě obohatily nad moje očekávání. Viktor vždy chodí včas a připraven na výuku. Jeho učitelským schopnostem se vyrovná málokterý učitel ze školy. Díky jeho individuálnímu přístupu jsou hodiny intenzivnější a zábavnější. Rozhodně ho můžu doporučit.

Jan S. - 10.06.2016

Viktor je skvělý lektor, na kterém je vidět, že ho opravdu baví učit. Na každou hodinu se svědomitě připravoval. Dochvilnost mu rozhodně není cizí a stejně tak pečlivost, se kterou vytváří materiály a zadává úkoly. Během hodin vždy panovala velmi dobrá nálada. Líbil se mi individuální přístup a to, že se mi vždy snažil vyjít maximálně vstříc. Tak jako probíraná látka je velmi systematicky koncipovaná, tak celý kurz je detailně promyšlen. Při přípravě k maturitě z německého jazyka jsem se od Viktora dozvěděla informace, které nám ve škole nikdo nepodal. Oceňuji také, že si stále zjišťuje nejnovější údaje o aktuální podobě maturitní zkoušky, takže nám byl schopen poskytovat opravdu přesné informace a cenné rady. Pokud hledáte spolehlivého lektora, který je milý a přísný zároveň a u kterého se naučíte nejen spoustu užitečných slovíček, můžu jen doporučit. :)

Elizabeth W. - 06.06.2016

S Viktorem jsem měla půl roku konverzaci a půl roku přípravu na maturitu. Na každou hodinu chodil skvěle připravený a naučila jsem se toho mnohem více než ve škole. Předtím jsem byla trojkařkou, ale díky přípravě jsem odmaturovala za 1. Konečně chápu pravidla němčiny a jsem schopná se pohodlně domluvit. Mohu jedině doporučit!

Barbora Z. - 19.05.2016

Viktor je ideální volbou pro ty, co se chtějí něco naučit a připravují se z hodiny na hodinu. On sám věnuje přípravám hodně ve svém volném čase a dává úkoly navíc a vy ho opravdu nechcete zklamat :). Na němčinu jsem chodila od začátku října (dal mi vstupní test - začátek B2) a jeli jsme až do konce března, kdy odjíždím do Německa na Erasmus. Na hodiny chodil vždy připravený a vždy včas (nejlépe s předstihem 10 mnt). Profesionální přístup, odborná znalost, poměr cena-výkon výborný. Jak jinak než pět hvězdiček a v hodnocení 1* ;)

Martina P. - 31.03.2016

Viktor je snáď ideálnou kombináciou príjemného, ale zároveň prísneho učiteľa, ktorý cudzí jazyk dokáže naozaj naučiť. Oceňujem jeho pripravenosť na každú hodinu, jeho záujem učiť a tiež časové možnosti. Viktora ako učiteľa nemeckého jazyka určite veľmi doporučujem :)

Barbora T. - 02.03.2016

Asi 3 mesiace pred študijným pobytom v Itálii som začala chodiť k Viktorovi na doučovanie italského jazyka a bola to výborná voľba. Kurzy prebiehali v príjemnom prostredí italskej kaviarne cca 2 krát do týždňa a musím povedať, že pri mojej časovej vyťaženosti bol veľmi ústretový a vždy sa mi vedel s termínom aj časom prispôsobiť. Na začiatku doučovania som bola úplný začiatočník a za 3 mesiace som zvládla základy gramatiky a veľkú časť slovnej zásoby s ktorou sa viem dohovoriť v rôznych situáciách. Viktor mal vždy veľmi dobré podklady, gramatické, posluchové aj zábavné cvičenia, ktoré mi priblížili skutočné vyjadrovanie italov, ich mentalitu a kultúru. Môžem ho ako výborného učiteľa plného entuziasmu a dobrej nálady jedine doporučiť.

Zuzana K. - 15.02.2016

Viktor byl mým učitelem na 14ti denním kurzu němčiny v Bayreuthu a určitě jsem se i za tak krátký čas hodně přiučila. Na každou hodinu měl připravené zajímavé téma a k němu nová slovíčka. Určitě ho můžu jen doporučit.

Hana K. - 19.12.2015

K Viktorovi chodím na lekce italštiny a musím říct, že jsem opravdu nadmíru spokojená. Hodinám nemám vůbec co vytknout. Je vidět, že si nechává na přípravě velmi záležet a vše má do detailu propracované. Můžu Vám zaručit, že Vás jeho hodiny budou bavit. Nejde totiž jen o konverzaci, ale do výuky zahrnuje i poslechová cvičení, písničky a videa, stejně jako informace o kultuře a dalších zajímavostech, aby se člověk nenaučil jen vlastní jazyk, nýbrž poznal i samotnou zemi a mentalitu tamějších lidí. Ať už jste úplní začátečníci, chete se učit pro radost, tak jako já, nebo už pokročilí, můžu Vám doučování u Viktora jen doporučit!

Andrea Z. - 16.12.2015

Viktor je velice dobrý učitel německého jazyka. Mohu jen doporučit. Při jeho výuce němčiny na ET v Bayreuthu (14 dní) jsem si rozšířil slovní zásobu a gramatiku. Rozhodně to stojí za zkoušku, budete spokojeni.

Jakub H. - 07.12.2015

Viktor se na každou hodinu svědomitě připravoval. Na jeho hodiny jsem docházel jakožto příprava k maturitě z němčiny a byla to moje poslední záchrana. Viktor mě naučil takovým způsobem, že jsem v podstatě dohnal 4 roky studia německého jazyka během několika měsíců. Z maturity jsem dostal jedničku a vděčím za to také Viktorovi, který je opravdu dobrým učitelem.

Jaroslav D. - 06.12.2015

Absolvovala jsem s Viktorem několik hodin doučování před maturitou. Jeho způsob výuky mi velmi vyhovoval. Na hodiny byl vždy pečlivě připravený, poskytl mi vždy mnoho studijních materiálů, které vycházely z reálných požadavků na maturitní zkoušku. Jeho přístup je velmi profesionální a zodpovědný, Dokáže studenty motivovat a vzbudit u nich aktivní přístup. Do probíraného učiva umí vnést řád. Můžu jedině doporučit!

Alice F. - 06.12.2015

K Viktorovi jsem docházela po dobu tří měsíců v rámci přípravy k maturitě. Ke každému maturitnímu tématu měl Viktor připravená nejen slovíčka, ale i různá cvičení a součástí byl vždy i domácí úkol. Ačkoliv nepatřím mezi pilné studenty, Viktorův přístup mi velmi pomohl k tomu, abych se k maturitě poctivě připravila a to se odrazilo i na výsledné známce - za 1 ! Vřele doporučuji! :-)

Karolina J. - 06.12.2015

Viktor je velmi spolehlivý lektor. Na hodiny dochází vždy připraven. Je vidět, že ho učit hodně baví, a to se odráží i na kvalitě jeho hodin. Díky jeho hodinám jsem nyní úspěšně složil zkoušku Goethe-Zertifikat B2. Vřele doporucuji!

Petr K. - 21.09.2014


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci