Lily T.

Lily Tranová
Účet ověřený:
 angličtina, matematika - zš, matematika - sš, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - příprava na maturitu, vietnamština
 Praha
  250Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  5h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím, jsem studentka VŠE - FIS (obor matematické metody v ekonomii). Vystudovala jsem anglické gymnázium a vlastním mezinárodní certifikát (C1). Navíc, jsem rodilá mluvčí Vietnamského jazyka. Doučuji anglický jazyk (A1-C1) - běžná komunikace až po obchodní angličtinu. Připravím na testy i maturitu. Mohu poskytnout zpracovaná témata. Doučuji také matematiku ZŠ, SŠ - průběžné učivo, příprava na maturitu, zkoušky na SŠ, VŠ. Pro zájemci, doučím i Vietnamštinu. Doučuji už 4 roky, pomohla jsem studentům vylepšit průměr ve škole, projít úspěšně testy a také maturitou. S dobrou spolupráci z vaší strany, zaručují rychlou přípravu, nalejvarny na testy. Narázové, taky pravidelné doučování.

Cena je 300-350kč/60min. Při více hodin po sobě jdoucí 270-300kč/60min. Ceny jsou včetně cestovního, jsou individuální dle předmětu, lokality a dohody.
Při dlouhodobém doučování, jsem otevřená domluvě. Pohybuji se v Praze, občas i v Pardubicích. V případě zájmu či jakéhokoli dotazu, neváhejte napsat. Těším se na spolupráci.Reference

Doučování mě hodně pomohlo.Lily je milá a umí dobře všechno vysvětlit.Mohu jen doporučit.

Denisa K. - 8. 4. 2018

Na Lily oceňuji profesionální přístup, příjemné vystupování i to, že látku podává tak, že udrží pozornost. Tomáš J.

Tomáš J. - 24. 3. 2018

Super metody vysvětlování látky.

Šlézová B. - 29. 10. 2017

Také jsme velmi spokojeni, jak dokáže Lily látku vysvětlit. Jako lektor je vynikající. Je spolehlivá, milá, přesná, na hodinu vždy připravená. Oceňuji, že mu posílá i domácí cvičení. Můj syn je nadšený. Doučuje se s ní jak AJ tak matematiku :-)

Petra B. - 8. 10. 2017

Konečně někdo kdo mé dceři vysvětlil že s angličtiny se nemusí hroutit. Jsme rádi že nám Lily pomáhá už po první hodině výuky dcera byla nadšená . Zdeňka

Zdenka S. - 2. 6. 2017

Slečnu Lily mohu určitě doporučit,po doučování vidím u syna rozhodně zlepšení, dokáže látku vysvětlit a je velmi milá

Jana Ž. - 30. 5. 2017

Veskere lekce s Lily probihaji v pratelske, ale profesionalni atmosfere. Lily dokaze prizpusobit lekce individualnim potrebam studenta, zamerit se na slaba mista a s trpelivosti vysvetlit vse potrebne. Vietnamskemu jazyku dobre rozumi a lekce mohu jen doporucit.

Petr J. - 29. 3. 2017

Dcera je spokojená s doučováním, teprve začínáme,ale musím pochválit.Začíná se v anglištině lepšit.

Dana N. - 3. 12. 2016

Musím uznat, že angličtina není moje záliba a ve škole mi nejde, po několikáté doučování v tom začínám vidět i zábavu a mam pocit ze tomu začínám konečně rozumět . Nemám co vytknout

Tereza - 12. 11. 2016

Lily je stoprocentní,milá a fakt to umí vysvětlit.

Sophie S. - 11. 11. 2016

Doučování s Lily bylo pro mého syna velkým přínosem jak v angličtině tak v matematice. Mohu jen doporučit.

Kateřina T. - 17. 10. 2016

Dobrý den, s lektorkou Lily jsem velice spokojená. Vysvětluje mi probíranou látku tak, abych ji pochopila a hlavně rychle zapamatovala. Můžu jí jen doporučit!!

Tereza F. - 13. 10. 2016

Doučování s Lily bylo zábavné i efektivní. Pomohla mi s výrazným pokrokem v angličtině a navíc je vidět, že ji jazyk baví a že mu vážně rozumí. Na každou mou zvídavou otázku znala odpověď. Rozhodně doporučuji!

Viktorie R. - 12. 10. 2016

Slečnu doporučuji, je velice šikovná a snaživá. Byli jsme s ní spokojeni. :-)

Barbora F. - 5. 10. 2016

Výborné, rychlé a perfektní doučování, po více jak roce zkušenostech s Lily bych neměnil.

Michal L. - 2. 10. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci