Dálkové doučování jazyků a příprava ke zkouškámArtem P.

Artem Procenko
Účet ověřený:
angličtina, němčina, ruština, čeština pro cizince
Hlavní město Praha, 15800
Doučuje i přes skype / internet
1 odučená lekce
190Kč - 220Kč za 60 minut
dopoledne, víkend,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
12h průměrná rýchlost odpovědi

Vlastím FCE certifikát urovně C1, odmaturoval jsem ze státní i školní angličtiny na "výborně", už několik let bydlím v cizině a mluvím anglicky na každodenní bázi.

Nabízím doučování všech urovní studentů a přípravu k maturitě a ke zkouškám typu FCE, CAE, TOEFL a další...

Dodatečně mohu doučovat ruštinu (mateřský jazyk), češtinu pro cizince a němčinu pro začátečníky.Reference

Všem doporučuji! Pan Artem mě učí angličtinu i ruštinu a jsem velice spokojená. Vyhovuje mi jeho individuální přístup, hodně si z hodin pamatuji a pan učitel i zkouší z probrané látky. To mě nutí k většímu úsilí ve studiu a dělám pokroky. Děkuji.

Kamila Z. - 3. 12. 2018

Jsem spokojená s výukou anglického jazyka. Přístup je vždy individuální i co se týče termínů výuky, kvůli sportu. S panem učitelem se učím hlavně konverzaci v Angličtině a za dva měsíce cítím velké pokroky.

Veronika P. - 30. 11. 2018

Ráda bych poděkovala za pomoc při přípravě k získání pracovní příležitosti v zahraniční nemocnici. Přístup mého vyučujícího byl na velmi profesionální úrovni, vždy mi vyšel vstříc ať už v individuální přípravě nebo v termínech výuky. S velkou ochotou a trpělivostí učitele jsem si za krátkou dobu doplnila potřebné anglické časy, gramatické obraty a své znalosti dále prohloubila. Při výběrovém řízení jsem se díky jeho přípravě cítila jistě a sebevědomě. U pohovoru jsem byla úspěšná a vysněnou práci jsem získala.

Marie - 3. 9. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci