Bc. Renata T.

Renata Toufarová
Účet ověřený:
 matematika, účetnictví, ekonomika, finanční matematika, Excel, Word, čeština - zš
 Chrudim
  140Kč - 160Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj. Studovala jsem vysokou školu v Jihlavě, obor bankovnictví a nyní pracuji na plný úvazek. Pátým rokem doučuji, a to hlavně matematiku. Z doučovaných předmětů mám složené vysokoškolské zkoušky. Učím jak jednotlivce (200 Kč za hodinu), tak dvojice (150Kč za hodinu). Učím ve Slatiňanech a v Chrudimi. Klidně se ozvěte a domluvíme se na podrobnostech.Reference

Na doučování chodím můj vnuk a je velmi spokojen. Vždy je mu látka dobře vysvětlena.

Edita T. - 9. 10. 2017

Doučování u Renatky, můžu jen doporučit. Vždy vyšla vstříc na domlouvání hodin, je velmi přátelská a skvěle umí vysvětlit učivo, které jsem na střední škole z hodin vůbec nechápala. Díky hodinám doučování jsem se zvládla připravit i na maturitu z matematiky.

Barbora - 12. 9. 2017

S doučováním jsem byl velice spokojen. Na maturitu z matematiky naučila fantasticky a na druhý pokus jsem to konečně dal. Ještě jednou velice děkuji a mohu jen a jen doporučit.

Tomáš K. - 5. 9. 2017

Super přístup ! Vždycky vyšla vstříc . Naučí fantasticky ! Mohu jen vřele doporučit ! :-) velká spokojenost ! :-)

Denisa C. - 5. 9. 2017

S doučováním jsem velmi spokojený. Byl jsem mile překvapen,jak je slečna klidná i když jsem látku hned nepochopil. Vysvětlila mi jí ještě jednou. Udělala si na mě kdykoliv jsem potřeboval čas. Je opravdu moc ochotná a snaží se vyjít vstříc.

Pavel P. - 30. 8. 2016

Slečna Renata doučuje mého syna. Je velice ochotná, vstřícná a umí látku výborně vysvětlit. Syn i já jsme se slečnou nadmíru spokojeni. Doporučuji

Blanka Z. - 11. 4. 2016

Slečna umí probíranou látku dobře vysvětlit, je trpělivá a dá se s ní dobře domluvit. Chodím k ní pravidelně. Doporučuji.

Iveta - 11. 4. 2016

S doučováním jsem spokojen. Chodím pravidelně každý týden, když něco rychle potřebuji slečna si čas udělá. Pomůže mi i s úkoly a seminárními pracemi. Má připravených spoustu materiálů snad na každou látku. Je klidná.

Petr - 24. 3. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci