Doučování matematiky a fyziky pro ZŠ, SŠ i maturantyJiří S.

Jiří Stopka
Účet ověřený:
matematika, fyzika, statika, deskriptivní geometrie
Brno, 602 00
Doučuje i přes skype / internet
240Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
90% zodpovězených zpráv
6h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentem VUT Fakulty strojního inženýrství. S doučováním mám dlouhodobé a bohaté zkušenosti. Nabízím doučování matematiky, fyziky na středoškolské, podomluvě i vysokoškolské úrovni. Jinými slovy, čím jsem si sám prošel zvládnu předat i ostatním :).

Doučuji žáky základních škol, středních škol a gymnázií. Jsem schopen poskytnou i kvalitní přípravu na maturitní zkoušku z matematiky a fyziky či příjímací zkoušky na vysoké školy z těchto předmětů. Studenty vysokých škol sice poprosím o konkrétnější popis doučované látky, ale většinou by taky neměl být problém.

Probíranou látku podávám tak, aby byl student nejen schopen ji použít ve škole, ale aby problematice rozuměl a probudil se v něm zájem dozvědět se o vědě co nejvíce.

Jak říkával Einstein: "Pokud to neumíš vysvětlit jednoduše, ještě tomu pořádně nerozumíš"Reference

Doučování s Jirkou bylo super, přesto že jsem antitalent na matiku, byl trpělivý, vše ochotně vysvětlil. Perfektně mě připravil na VŠ zkoušku z matematiky. Super.

Aneta Z. - 27. 6. 2018

S Jirkou jsme byli spokojeni.Doučko probíhalo přes Skype, vždy byl připravený a synovi vše vysvětlíl srozumitelně.takže super

Tadeáš M. - 13. 6. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci