Angličtina snadno a radostně s rodilou mluvčí :-)Katherina K.

Katherina Kanaylo
Účet ověřený:
angličtina
Praha a okolí
Doučuje i přes skype / internet
360Kč - 560Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
80% zodpovězených zpráv
26h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, jsem rodilá Američanka, která vyrostla v Čechách a má české vzdělání. Mám též TESOL certifikát. Angličtinu vyučuji již 20 let, mám zkušenosti s výukou všech věkových kategorií a úrovní znalostí jazyka, v současnosti pouze přes Skype, WhatsApp a Viber.
Nabízím též konverzační hodiny, mám zkušenost s výukou soukromou i firemní. Ráda pracuji s lidmi a těší mě, když vidím , jakých mí studenti dosahují pokroků. Neváhejte mě kontaktovat a domluvit se na bližších detailech.
Velmi uvítám, když se mnou oslovení zájemci alespoň ozvou zpět. Děkuji ;-)
--------------------------------------------------------------------------------------
Hi, my name is Katherina, I'm native American speaker who was raised and educated in Czech Republic, and I'm also TESOL certified. I teach English for about 20 years and have experience with teaching students of all ages and levels, currently via Skype, WhatsApp and Viber only.
I offer conversation lessons as well. I have experience with teaching private and also company lessons. I love to work with people and I'm always excited to see the progress of my students. Feel free to contact me and talk about the details.
I'll highly appreciate if students contacted by me at least reply to my message. Thank you ;-)Kontaktní formulářNapsat referenci