English easily and joyfully /Angličtina snadno a radostně s rodilou mluvčí :-)Katherina K.

Katherina Kanaylo
Účet ověřený:
angličtina
Praha a okolí
Doučuje i přes skype / internet
360Kč - 560Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
80% zodpovězených zpráv
11h průměrná rýchlost odpovědi

Hi, my name is Katherina, I'm native American speaker who was raised and educated in Czech Republic, and I'm also TESOL certified. I teach English for about 20 years and have experience with teaching students of all ages and levels, currently via Skype, WhatsApp and Viber only.
I offer conversation lessons as well. I have experience with teaching private and also company lessons. I love to work with people and I'm always excited to see the progress of my students. Feel free to contact me and talk about the details.
--------------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den, jsem rodilá Američanka, která vyrostla v Čechách a má české vzdělání. Mám též TESOL certifikát. Angličtinu vyučuji již 20 let, mám zkušenosti s výukou všech věkových kategorií a úrovní znalostí jazyka, v současnosti pouze přes Skype, WhatsApp a Viber.
Nabízím též konverzační hodiny, mám zkušenost s výukou soukromou i firemní. Ráda pracuji s lidmi a těší mě, když vidím , jakých mí studenti dosahují pokroků. Neváhejte mě kontaktovat a domluvit se na bližších detailech.Kontaktní formulář


Napsat referenci