Aby jazyk nebyl španělská vesniceSamuel S.

Samuel Sakala
Účet ověřený:
španělský jazyk
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 270Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Španielčina či španělská vesnice ?
Hola todos! Som Samuel a s mojimi kurzami Pueblo ťa naučím španielsky či už ti jazyky idú alebo si absolútne stratený prípad a učenie je pre teba španielska dedina. Môj prvý kontakt s týmto jazykom ma postretol pred štyrmi rokmi spolu so začiatkom štúdia na bilingválnom gymnáziu v Žiline. Od absolvovania niekoľkých hodín španielčiny denne už prešiel nejaký ten čas a ja som sa postupne dostal až na úroveň C1, kde komunikujem so španielmi prakticky každý deň.

Vyučovanie nemá stálu formu, všetko si prispôsobíš ty, tak ako ti to vyhovuje. Ja ti s tým samozrejme pomôžem. Možností je veľa, vybrať si môžeš z kurzov u teba doma, online alebo v meste, pri ktorých sa učíš priamo z rozhovorov v praxi. Používať budeme moju vlastnú “učebnicu” zostavenú presne pre konkrétny kurz, no ak máš iné požiadavky, nie je problém.

Ak sa chceš naučiť nový jazyk a nie sa len sťažovať ako to nejde, zdvihni sa z gauča, napíš mi správu a spolu určite nájdeme spôsob, ktorý ti bude vyhovovať. Za pár mesiacov budeš ovládať druhý najpoužívanejší jazyk na svete.
Teším sa na teba!

Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci