Samuel S.

Samuel Sakala
Účet ověřený:
španělský jazyk
žilina, Praha, Brno, Ostrava, 014 01
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 270Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Hola todos! Som Samuel a naučím vás španielsky či už vám jazyky idú alebo ste absolútne stratený prípad a učenie je pre vás španielska dedina. Môj prvý kontakt s týmto jazykom ma postretol pred štyrmi rokmi spolu so začiatkom štúdia na bilingválnom gymnáziu v Žiline. Od absolvovania niekoľkých hodín v španielčine denne už prešiel nejaký ten čas a ja som sa postupne dostal až na úroveň C1, kde komunikujem s rodenými španielmi prakticky každý deň.

A tak predávam svoje vedomosti ďalej, vám ktorí ste sa rozhodli, že sa chcete naučiť tento krásny, temperamentom nabitý jazyk. Vyučovanie nemá stálu formu, všetko si prispôsobíte vy, tak ako vám to vyhovuje. Ja vám s tým samozrejme pomôžem. Požívať budeme učebnice priamo zo Španielska, cvičenia či už klasicky na papieri alebo online a čo nemôže chýbať sú dialógy čisto v španielčine, bez ktorých by to predsa nešlo.

Ak sa chceš naučiť nový jazyk a nie sa len sťažovať ako to nejde, zdvihni sa z gauča, napíš mi správu a začni makať! Spolu určite nájdeme spôsob, ktorý ti bude vyhovovať a za pár mesiacov budeš ovládať druhý najpoužívanejší jazyk na svete.
Teším sa na teba!Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci