Angličtina zábavněji než ve školáchKlára N.

Klára Němcová
Účet ověřený:
anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - začátečník, angličtina - zš, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - mírně pokročilý
Plzeň, 318 00
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 240Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
90% zodpovězených zpráv
7h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj,
jmenuji se Klára, je mi 24 let a nedávno jsem se vrátila po dvou letech strávených v USA zpět do ČR. Nabízím doučování pro úplné začátečníky, pro děti na základní či střední škole co potřebují pomoci nebo pro ty co si chtějí anličtinu prostě zlepšit a cítit se pohodlně při konverzaci.

Mým cílem je hodiny dělat zajímavější, zábavnější, zaměřovat se na Vaše koníčky a spojovat to s výukou v aj, číst články na vaše oblíbená témata, poslouchat písničky, učit se jazykolamy, procvičit aj na různých situacích např. cestování - hotely, letiště, restaurace, půjčovny aut atd.

Chci ukázat, že angličtina může být i zábava a ne jenom hodiny biflování slovíček a gramatiky. Sama jsem angličtinu neměla na skvělé úrovni když jsem jela do USA. Neuměla jsem vůbec mluvit, přestože jsem měla angličtinu od školky. Jenže tam jsem moc možností neměla a toho strachu a studu jsem se časem zbavila a teď povídám sebevědomě a plynule. Samozřejmě se stane sem tam, že nějaké to slovíčko nevím, ale stačí vymyslet jiný způsob jak to říct a vždy se na to nějak přijde :) A tak se právě člověk učí :)

Více o mě a mém času v USA zde: http://klarissainusa.blogspot.cz/

Doučování může probíhat u mě, venku u kafe či u vody během léta. Možné jak pro jednotlivce tak i pro dvojice. Přeci jen se ve více lidech lépe konverzuje.

Takže se nebojte a kontaktujte mě. Jsem pohodová, kamarádská holka co se ráda seznamuje s lidma a užívá si života.Reference

Skvělá lektorka-nad moje očekávání. Neuvěřitelná ochota,flexibilita,spolupráce. Rozhodně doporučuji!

Renata K. - 24. 5. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci