Nejlepší doučování angličtiny v Uherském Hradišti - výukové materiály zdarma!Dagmar L.

Dagmar Ličmanová
Účet ověřený:
anglický jazyk
Uherské Hradiště, 68601
200Kč - 270Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
30% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování anglického jazyka pro žáky základních škol a studenty středních škol. Připravím vás na reparát z angličtiny, maturitu, nebo FCE (všechny nebo pouze jednotlivé části), vysvětlím gramatiku, procvičím s vámi konverzaci... Výuku vždy přizpůsobuji požadavkům studenta a všechny materiály ode mě studenti dostávají zdarma.Reference

Skvělé doučování během studia na gymnáziu. Spolehlivá příprava na maturitní zkoušku a zvládnutí maturitní zkoušky na výbornou. Jsem velmi spokojená s osobním a milým přístupem. Jasně viditelné zlepšení angličtiny. :-)

Dominika F. - 30. 6. 2018

Slečna Dáška je velice příjemná mladá dáma, která má velice pozitivní vztah ke své profesi. V každé hodině je pozitivní, komunikativní a motivační a co je nejdůležitější umí naučit. Jan Ondra

Jan O. - 30. 6. 2018

Jsem velmi spokojena . Styl výuky i přístup mi naprosto vyhovuje,je to opravdu skvělá příprava na maturitu, která mě čeká, také proto jsem hledala doučování z Aj . A rozhodně mi toto doučování pomáhá i v běžných hodinách na gymnázium a postupně se mé znalosti z angličtiny zdokonalují.

Aneta P. - 29. 6. 2018

S výukou jsem byl velice spokojen. Skvělá příprava i přístup. Doučování jsem vyhledal z důvodu špatné známky v prvním ročníku SŠ. Nakonec jsem odmaturoval na výbornou s Aj.

Adam M. - 29. 6. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci