Doučovanie spanielčiny cez skypeSimona S.

Simona Simonetta
Účet ověřený:
španělský jazyk, španělština, španělský jazyk - státní zkouška, španělština - začátečník, španělský jazyk - pokročilý, španělský jazyk - mírně pokročilý, španělský jazyk - business
Cela ČR, 100 00
Doučuje i přes skype / internet
50Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
75% zodpovězených zpráv
9h průměrná rýchlost odpovědi

DOUČOVANIE CEZ SKYPE

Ahojte. Volám sa Simona a študujem cestovný ruch na Univerzite v Španielsku (Málaga).
Som absolventka španielskeho bilingválneho gymnázia. Taktiež som absolventkou španielskej štátnej skúšky z jazyka, literatúry, kultúry, a histórie s titulom Bachillerato a odbornou jazykovou štátnicou C1 s prírodovedným zameraním- najvyšší možný stupeň štátnice. Súkromne doučujem všetky úrovne španielčiny a taktiež aj od úplných základov alebo klasické doučovanie( vysvetlenie gramatiky, cvičenia, posluch + čítanie textu), konverzácie alebo pomoc s domácimi úlohami. vždy sa prispôsobím požiadavkám študenta, a nastavím podľa toho aj hodunu. Doučovanie je možné iba cez skype, whatsapp alebo messenger nakoľko študujem v Španielsku. Cena za 60 minút je 8 eur. V cene sú zahrnuté všetky materiály aj učebnice v pdf. Som časovo flexibilná.

ŠPANIELČINA PRE CESTOVNY RUCH A HOTELIERSTVO
Ponúkam aj špecialne doučovanie zo španielčiny zamerane na cestovny ruch , hoteleriestvo a reštaurácie s prislušnou slovnou zásobou a so všetkým čo potrebujete na prácu v cestovnom ruchu a hotelierstve.
Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci