Maturita již nebude problém :)Hana B.

Hana Borejová
Účet ověřený:
čeština, český jazyk, anglický jazyk, angličtina, maturita
Brno, 602 00
Doučuje i přes skype / internet
1 odučená lekce
100% zodpovězených zpráv
8h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj,
studuji pedagogickou fakultu na MU. S doučováním mám čtyřletou zkušenost a odučila jsem již přes 300 hodin. Hoch se z trojkaře zlepšil na jedničkáře a učení ho začalo bavit. Doučovala jsem angličtinu a češtinu, plus nárazově předměty, které zrovna byly potřeba.
Nyní připravuji převážně na maturitu z češtiny (slohovky, DT i ústní) a angličtiny, zkušenosti i výsledky mám - odmaturovalo mi již přes 7 studentů, pro některé to byl poslední pokus. Aktuálně také nabízím intenzivní přípravu na maturitu z češtiny, která bude probíhat po dobu dvou dní přes Skype. Výuka bude rozdělena do 4 tříhodinových bloků. Normálně by cena za 12 hodin byla 2 400 Kč, ale cena za intenzivní kurz je jen 2 000 Kč. :)Reference

Hanka je velmi spolehlivá a kreativní. Bylo to bezva. P. Dobyšarová

Petra D. - 13. 6. 2019

S Hančou je skvělá spolupráce, je velmi trpělivá a opravdu hodně naučí. Měla jsem s Hančou doučování před maturitou na didaktický test a odmaturovala jsem s chvalitebnou z ČJ! Opravdu vřele doporučuji! Děkuji Hani:)

Monika L. - 5. 6. 2019

Hanka mě velmi dobře připravila na maturitu didaktického testu z anglického jazyka. Byl to můj poslední pokus a díky její trpělivosti a obětavosti jsem to zvládla :) Tuto sympatickou a usměvavou slečnu doporučuji všem, kteří mají stejný problém, jako jsem měla já.

Lucie M. - 17. 5. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci