Maturita již nebude problém :)Hana B.

Hana Borejová
Účet ověřený:
čeština, český jazyk, anglický jazyk, angličtina, maturita
Brno, 602 00
Doučuje i přes skype / internet
3 odučené lekce
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj,
studuji pedagogickou fakultu na MU. S doučováním mám pětiletou zkušenost a odučila jsem již přes 400 hodin. Umím probudit zájem v předmět a studentům se známky vždycky výrazně zlepšily. :)
Nyní připravuji převážně na maturitu z češtiny (slohovky, DT i ústní) a angličtiny, zkušenosti i výsledky mám - odmaturovalo mi již přes 15 studentů, pro některé to byl poslední pokus. Aktuálně také nabízím intenzivní přípravu na maturitu z češtiny, která bude probíhat po dobu dvou dní přes Skype. Výuka bude rozdělena do 4 tříhodinových bloků. Kurz je za zvýhodněnou cenu 2 500 Kč. :)
Pro rychlejší komunikaci mě můžete kontaktovat přes facebookovou stránku Zvládnu to - https://www.facebook.com/Zvl%C3%A1dnu-to-111736813525419/
Těším se na případnou spolupráci!Reference

Jedním slovem, "SUPER" :-)

Niko L. - 4. 9. 2019

Hanka je velmi spolehlivá a kreativní. Bylo to bezva. P. Dobyšarová

Petra D. - 13. 6. 2019

S Hančou je skvělá spolupráce, je velmi trpělivá a opravdu hodně naučí. Měla jsem s Hančou doučování před maturitou na didaktický test a odmaturovala jsem s chvalitebnou z ČJ! Opravdu vřele doporučuji! Děkuji Hani:)

Monika L. - 5. 6. 2019

Hanka mě velmi dobře připravila na maturitu didaktického testu z anglického jazyka. Byl to můj poslední pokus a díky její trpělivosti a obětavosti jsem to zvládla :) Tuto sympatickou a usměvavou slečnu doporučuji všem, kteří mají stejný problém, jako jsem měla já.

Lucie M. - 17. 5. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci