Doučování angličtiny, němčiny, matematiky a češtiny v Rokycanech či přes SkypeBarbora B.

Barbora Berešová
Účet ověřený:
anglický jazyk, německý jazyk - maturita, německý jazyk - zš, německý jazyk - začátečník, německý jazyk - příprava na maturitu, matematika - zš, český jazyk
Rokycany, 337 01
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 210Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
80% zodpovězených zpráv
8h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventka osmiletého gymnázia, aktuálně studentka právnické fakulty. Doučování se věnuji od roku 2014, tedy 5 let. Zkušenosti mám se studenty různých věkových kategorií, od dětí po dospělé. Soustředím se na důkladné vysvětlení látky, aby si student dokázal své výpovědi odůvodnit, což se následně odrazí v jeho celkovém projevu. Preferuji osobní setkání, ale i Skype výuka je možná. Doučování probíhá i v průběhu letních prázdnin, připravuji na opravné zkoušky.

Anglický jazyk (C1)
Angličtinu doučuji všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé. Jsem držitelkou certifikátu za mezinárodně uznávanou zkoušku z angličtiny FCE. Vzhledem k tomu, že je jazyk mým koníčkem a chci se v něm nadále zlepšovat, plánuji v letošním roce také skládání zkoušky CAE. V angličtině se vzdělávám mimojiné přostřednictvím pravidelné komunikace s cizinci. Absolvovala jsem několik kurzů jak v Čechách, tak v Anglii.

Německý jazyk (B2)
Pro žáky základních a středních škol, případně pro začátečníky z řad dospělých, nabízím také doučování z německého jazyka. V průběhu studia na gymnáziu jsem se pravidelně účastnila olympiád a v letošním roce jsem z němčiny úspěšně odmaturovala. Připravuji se aktuálně také na složení mezinárodní zkoušky Goethe Zertifikat B2.

Český jazyk a matematika
Doučování je určené žákům základních škol (1. + 2. stupeň).

V případě zájmu mě prosím kontaktuje na tel. čísle 723 776 941 či e-mailem: barcaberesova@centrum.cz.Reference

Byla super. Vysvětlila mi všechno co jsem potřebovala. Ihned vymyslela příklad, na kterém mi ukázala, jak se co dělá a proč.

Katka Z. - 6. 1. 2019

Byla super. Vysvětlila mi vždy to co jsem potřebovala. V rychlosti vymyslela příklad, na kterém mi ukázala jak se co dělá a proč. S přesunutím hodiny nebo náhradou nebyl žádný problém.

Katka Z. - 6. 1. 2019

Nemůžu napsat ani jedno špatné slovo.Naprostá spokojenost.

Dušan K. - 31. 8. 2018


Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci