Doučování angličtiny, němčiny, matematiky a češtiny v Rokycanech či přes SkypeBarbora B.

Barbora Berešová
Účet ověřený:
anglický jazyk, německý jazyk - maturita, německý jazyk - zš, německý jazyk - začátečník, německý jazyk - příprava na maturitu, matematika - zš, český jazyk
Rokycany, 337 01
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
16h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventka osmiletého Gymnázia v Rokycanech a doučování se věnuji od roku 2014, tedy 4 roky. Zkušenosti mám se studenty různých věkových kategorií, od dětí po dospělé. Soustředím se na důkladné vysvětlení látky, aby si student dokázal své výpovědi odůvodnit, což se následně odrazí v jeho celkovém projevu. Preferuji osobní setkání, ale i Skype výuka je možná.

Angličtina
Angličtinu doučuji všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé. Jsem držitelkou certifikátu za mezinárodně uznávanou zkoušku z angličtiny FCE. Vzhledem k tomu, že je jazyk mým koníčkem a chci se v něm nadále zlepšovat, plánuji v letošním roce také skládání zkoušky CAE. V angličtině se vzdělávám mimojiné přostřednictvím pravidelné komunikace s cizinci. Absolvovala jsem několik kurzů jak v Čechách, tak v Anglii.

Němčina
Pro žáky základních a středních škol, případně pro začátečníky z řad dospělých, nabízím také doučování z německého jazyka. V průběhu studia na gymnáziu jsem se pravidelně účastnila olympiád a v letošním roce jsem z němčiny úspěšně odmaturovala. Připravuji se aktuálně také na složení mezinárodní zkoušky Goethe Zertifikat B2.

Čeština a matematika
Doučování je určené žákům základních škol.

Kontakt: tel.: 723 776 941; e-mail: barcaberesova@centrum.czFotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci