Experienced And Verified Brno-based English Teacher.Amit S.

Amit Sharma
Účet ověřený:
angličtina, hindština, fotografie
Brno, 61200
Doučuje i přes skype / internet
390Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
3h průměrná rýchlost odpovědi

I am a qualified English Teacher, with more than 15 years experience teaching in The Czech Republic. I teach company courses, High-school courses, preparation courses for exams such as FCE and CAE as well as help professionals prepare for job interviews. I have also taught as an external teacher at Mendel and Masaryk Universities. My qualifications are verified by the Masarykova University in Brno and I am CERMAT certified for the new maturita exam. My prices are really reasonable and I can issue an invoice if needed. I offer a 90 minute trial lesson which is free in case you do not like my teaching style.Reference

Pracuji jako stevardka a chtěla jsem zapracovat na svém "bloku" v komunikaci v anglickém jazyce. Bohužel kvůli své časové vytíženosti jsem si mohla dovolit pouze 4 lekce. I ty pro mě byly přínosné. Líbily se mi konverzační metody, které Amit používal. Přístup ke mně jako k žákovi byl milý, příjemný, hodiny byly uvolněné, beze stresu. Probíraná konverzační témata různorodé, z běžného života. Amit mi dal několik tipů, pro konverzaci v anglickém jazyce. Amita jako lektora můžu určitě doporučit!

Aneta O. - 21. 3. 2019

Potrebovala som doučovanie kvôli CPE skúške a Amit mi veľmi ochotne pomohol. Chcela som sa pripraviť na speaking a tak trošku sa rozhovoriť. Amit poukázal na moje nedostatky a navrhol mi možné riešenia toho, ako ich napraviť a dal mi pár veľmi užitočných rád. Na skúšku som šla oveľa viac pripravená.

Karolína P. - 7. 12. 2018

Potrebovala som sa pripraviť na CPE speaking. S Amitom som si dohodla jednorazové doučovanie tesne pred skúškou a na skúšku som šla pripravená, počas doučovania poukázal na moje nedostatky a dal mi rady na to, ako ich zlepšiť. Hodiny s ním vrele odporúčam.

Karolína P. - 1. 12. 2018

Na lekce angličtiny s Amitem jsem se vždy těšila. Jeho lekce byly zábavné, inspirativní a konverzační témata vždy zajímavá. Styl výuky mi velice vyhovoval, zaměřovali jsme se především na konverzaci, ale nechyběl ani poslech ve formě různých videí, o kterých jsme následně vedli debatu. Amit byl na lekce vždy perfektně připravený a měl velkou trpělivost. Amit je skvělý člověk a hlavně skvělý učitel angličtiny. Rozhodně doporučuji!

Simona W. - 25. 10. 2018

Amit v naší firmě vede lekce angličtiny. Jeho lekce jsou pestré, konverzujeme, procvičujeme gramatiku a diskutujeme i o aktuálních věcech. Vždy se tam těším a vřele doporučuji i ostatním

Michaela - 3. 10. 2018

Jako servisní inženýr (field service engineer) v mezinárodní firmě potřebuji angličtinu každý den, jak psanou tak mluvenou. Za poslední rok jsem musel pracovně prakticky každý měsíc vycestovat od USA po Holandsko. Díky lekcím s Amitem jsem získal jistotu mluvit, přirozenou cestou si rozšířil slovní zásobu a naopak ztratil stud, který mi leckdy bránil vyjádřit myšlenku, nebo se jen prostě bavit o běžných věcech při neformální večeři v angličtině. Amit přistupuje k lekcím velice zodpovědně a profesionálně, má dar předat znalosti a vysvětlit problematiku jednoduše. Na hodinu byl vždy připraven a vyhověl všem mým požadavkům - připravil mi lekce přímo na míru. Vyučující má také velký přehled, takže pro něj nejsou cizí ani moderní technologie, nebo naopak termíny ze zdravotnictví. Je to člověk, který se pro povolání učitele narodil.

Jakub Z. - 1. 7. 2018

Zdravím Vás kdo se chcete doučovat od Amita Sharmy ... Dvakrát jsem byl v Indii a chci tam jet po třetí a napadlo mě , že se naučím aspoň trochu Hindštinu . Moc učitelů na Hindi v Brně není , ale jsem rád , že Amit jakožto rodilý Ind mě dal 8 lekcí hindi ... Je to moc dobrý člověk a jako učitel také ... Ať už je to angličtina , nebo Hindi , myslím , že jeho učitelské schopnosti jsou velmi dobré , tím pádem ho určitě můžu doporučit každému , kdo se chce naučit jazyk jinak než sedět v lavici ve třídě plné studentů ... jeho přístup je individuální a přátelský ... Děkuji Amit Sharma ... S pozdravem všem Jan Mrázek .

Jan M. - 14. 6. 2018

Potřebovala jsem hlavně konverzovat, protože se chystám odejít pracovat na Maltu. Hodiny s Amitem byly příjemné a vždy se snažil vést lekci tak, aby jsem se cítila příjemně, odboural moji nejistotu a byl velice trpělivý. Témata konverzací byla vždy zajímavá. Lekce jsou individuální, podle vašich potřeb a požadavků. Amit je velice flexibilní a dokáže se výborně časově přizpůsobit. Angličtinu s Amitem mohu doporučuji všem. Děkuji :)

Renata M. - 18. 3. 2018

Angličtinu jsem potřeboval primárně kvůli nové pracovní pozici Account Managera v mezinárodní společnosti. Moje znalosti AJ byla omezená z důvodu nedostatečného používání v praxi. Cíle pro doučování byly rozšíření slovní zásoby, "rozmluvení" a získání sebevědomí při ústním projevu. Oba cíle byly splněny! Co se osobní stránky týče, Amit je sympatický, přátelský a díky svému rozhledu a vzdělání si s ním člověk dokáže povídat skoro o všem. Rozhodně doporučuji jako učitele pro všechny úrovně angličtiny!

Tomáš J. - 10. 3. 2018

Doporučuji doučování s Amitem. Mě připravil na pracovní pozici kuchaře v Anglii. Měl jsem strohé základy ze školy. Jeho hodiny jsou zaměřeny jak na gramatiku, tak hodně na konverzaci. Přizpůsobí lekce vašim potřebám. Je trpělivý a nemá problém vysvětlovat věci stále dokola dokud je nepochopíte. Na hodiny je vždy připraven, ví co má dělat a vždy má spoustu témat na mluvení. Hodiny probíhají uvolněně, znalosti osvojí zábavnou formou. Jeho angličtina je ze života a ne z učebnice. Je flexibilní a za mnou dochází do práce. Doporučuji!

Lukáš P. - 21. 2. 2018

Hodiny s Amitem jsou zajímavé, konverzační témata kontroverzní, podněcují k diskuzi. Amit dokáže gramatiku vysvětlit názorně a srozumitelně, slovní zásobu rozšířit zábavnou formou. Hodiny jsou zaměřeny na praktický jazyk. Doučování s Amitem doporučuji.

Katerina I. - 2. 1. 2018

Pracuji na VUT a angličtinu potřebuji ke své práci. Navštěvoval jsem již hodně kurzů angličtiny, ale nikde jsem se nenaučil mluvit. Proto jsem se rozhodl vyzkoušet soukromé doučování s Amitem a byla to opravdu dobrá volba. Velmi se mi líbí jeho styl výuky, naše lekce jsou zaměřeny na praktické používání angličtiny v konverzaci, což je přesně to, co potřebuju. Amita mohu všem doporučit.

Martin M. - 4. 5. 2017

Pracuji jako bankovní asistentka, tudíž je u mě komunikace s lidmi na denním pořádku. Jelikož je Brno městem zahraničních studentů a zaměstnanců, angličtinu pro svoji práci velice potřebuji. Dříve jsem měla blok z mluvení (řeknu to špatně, nepodaří se mi to). Zlom přišel s Amitem. Již po pár našich setkání cítím pokrok. Nejen v odbornosti, ale hlavně sama v sobě - strach z mluvení je pryč. Na naše společné hodiny se vždy těším, protože nejsou nudné a Amit je vždy připravený. Zároveň mu nedělá problém vést hodinu jiným směrem, než byl předchozí záměr. Z důvodu nestálé pracovní doby oceňuji Amitovu ochotu přizpůsobovat se svým studentům! Vyzkoušela jsem již mnoho různých anglických kurzů, ale musím říct, že Amit je top. Takže pokud bych mohla někoho na angličtinu doporučit, byl by to jasně on.

Martina Š. - 3. 5. 2017

Jsem zubní lékař a angličtina je pro moji práci důležitá. Měl jsem strach mluvit s cizinci. Pořád jsem myslel na to, kolik chyb v dialogu dělám. Pro Amita jsem se rozhodl podle dobrých referencí. A jsem za to rád. Odboural moji plachost, vytvořil naše hodiny kreativní a zábavné. Žádná hodina nebyla stereotypem. Přistupuje ke studentům individuálně a je vždy na 100% připraven. Oceňuji jeho časovou flexibilitu a vstřícnost. Pokud chcete zlepšit Vaši angličtinu pomocí netradičních výukových metod, které Vás budou bavit, mohu Amita milerád doporučit!

Jiří S. - 22. 3. 2017

Som Slovenka pracujúca v Americkej spoločnosti a potrebovala som individuálne hodiny konverzácie nakoľko angličtinu používam denne. Amita som si vybrala na základe odporúčaní a urobila som dobre. Mohla som mať lacnejšie hodiny od študentov, ktorí učia popri škole, ale zistila som, že je lepšie si trošku priplatiť a mať certifikované lekcie. Po trojmesačných lekciách s Amitom som si rozšírila slovnú zásobu a cítim sa omnoho viac sebavedome počas biznis stretnutí s Američanmi a ľuďmi hovoriacimi anglicky.

Alexandra G. - 21. 1. 2017

Amit je skvělý učitel na profesionální úrovni. Vyučovací hodiny má vždy skvěle připravené. Témata jsou vždy zábavná a poučná. Jsme rádi, že nás učí angličtinu. Doporučujeme!!!!!

Martin A. - 3. 1. 2017

Jsem studentka, trenérka fitness, zpěvačka a pro doučování angličtiny jsem se rozhodla kvůli svým anglickým textům a možnosti trénování v zahraničí. Hodiny s Amitem jsou hodně zajímavé, přínosné a inspirativní. Témata hodin vybírá skvěle. Na první pohled uvidíte jeho profesionální přístup. Doporučuji!

Aneta P. - 8. 12. 2016

Amit je pohodovej a příjemnej učitel, co učí prakticky a zábavně. Nemám vítek, vřele doporučuji...

Václav R. - 30. 8. 2016

Lekce s Amitem jsou ušity na míru jeho žákům. Na úvodní hodině si definujete cíle, kterým je následně přizpůsobena náplň kurzu. Používá jak audio, video, tak textové materiály. Je vstřícný, zábavný a flexibilní. Taktéž oceňuji dojíždění za studenty. Jsem rád, že jsem narazil na jeho inzerát!

Miroslav K. - 2. 8. 2016

Amit je můj učitel angličtiny od dubna 2016 ,doporučil mně ho kamarád.Jsem lékařka a s angličtinou jsem začínala několikrát v různých kurzech,poslední výuka byla individuální.Stále jsem však měla problém komunikovat.Amit je opravdový "učitel na míru ".Podařilo se mu změnit moje nastavení,že se to nikdy nenaučím .A hlavně už mluvím ! Hodiny má skvěle připravené ,témata jsou originální a obrovská výhoda je v jeho flexibilitě přizpůsobit se časovým možnostem studenta.Je ochoten cestovat i do místa bydliště studentů. Jsem ráda,že je můj učitel :)

Eva K. - 27. 7. 2016

Amit mě učil na gymnáziu do roku 2012, kde mi pomáhal s přípravou na maturitu z angličtiny, a poté jsem s ním měl doučovaní jako přípravu na TOEFL. Je velmi přátelský, odhodlaný, flexibilní a práce se studenty ho baví. Vždy má na hodinu připravené materiály na úrovni, kterou konkrétní student potřebuje. Bydlím dnes v USA, a díky Amitovi zde studuji na univerzitě. Doučování s ním upřímně doporučuji!

Tomáš B. - 9. 6. 2016

Amit Sharma mě na gymnáziu dva roky vyučoval anglické konverzaci. Jeho nestrojené a přátelské vystupování pomáhá rychle prolomit ledy a přiměje člověka přestat se stydět za svoje chyby a mluvit. Jakožto rodilý mluvčí dokáže žákům přiblížit "opravdovou" mluvenou angličtinu - mnohé z toho, co mi předal, je mi teď při studiu anglistiky na vysoké škole ku pomoci. Srdečně doporučuji!

Ondřej V. - 24. 5. 2016

S AJ jsem měla odjakživa problém, nejsem jazykový typ. Testy jsem sice vždycky jakž takž zvládla, ale bála jsem se mluvit před ostatními. Zkusila jsem několikrát doučování se studenty VŠ, ale moc mi to se seběvědomím nepomohlo. Po roce soukromých lekcí s panem Sharmou jsem se rozmluvila a zdokonalila natolik, že nyní mluvím anglicky plynule a beze strachu. Jeho vstřícný přístup mi velmi vyhovuje a umí skvěle pracovat s chybou. Cena rozhodně odpovídá kvalitě, vřele doporučuji!

Kateřina V. - 22. 5. 2016

Vždy připravený na hodiny. Přátelské vystupování. Přizpůsobí se požadavkům žáka. Vřele doporučuji.

David S. - 21. 5. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci