Kvalitní a trpělivé doučováníNikola S.

Nikola Slezáková
Účet ověřený:
obecná školní příprava, český jazyk pro cizince, český jazyk - zš, matematika - zš, anglický jazyk - začátečník, matematika - sš, německý jazyk - začátečník, německý jazyk - zš, angličtina - zš, anglický jazyk - mírně pokročilý
Brno, 60200
300Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
3h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventka Pedagogické fakulty a Fakulty sportovních studií obor Učitelství matematiky a tělesné výchovy a Sportovní edukace. V současné době studuji Ekonomicko-správní fakultu obor Regionální rozvoj a správa a doktorské studium na Fakultě podnikatelské obor Řízení a ekonomika podniku.
Mám praxi jako učitelka na 1., 2. stupni a střední škole, dále jako asistentka pedagoga, mentorka a trenérka moderní gymnastiky. Jsem místopředsedkyně krajského kabinetu Matematika a její aplikace.
Zúčastnila jsem se několika školení, které byly převážně zaměřené na výuku anglického jazyka pro děti.Reference

Slečna Nikola je milá, trpělivá, vždy připravená, zajímá se, co dcery probírají ve škole, dokáže vše vysvětlit, komunikace a domluva je výborná. Dcery jsou spokojené. Určitě doporučujeme.

Kateřina H. - 10. 11. 2019

Good Czech teacher for foreigners! Recommended!

Luigi D. - 6. 11. 2019

Slečna Nikola je milá.presna.spolehliva a trpělivá., mému synovi velmi pomáhá.jsme spokojeni. URČITĚ doporučuji

Ivana Š. - 22. 10. 2019

Lektorka milá, vstřícná, dcera je spokojená. Před první hodinou se lektorka zajímala o látku, kterou dcera ve škole bere, co bude předmětem doučování. Doporučuji

Edita P. - 7. 10. 2019

Lektorka se snaží vždy vyhovět naším požadavkům.Dcera je s ní spokojená. Vždy před hodinou se zajímá , co je potřeba procvičit. Za nás mohu jen doporučit. Ivana R.- 16.5.2019

Ivana R. - 16. 5. 2019

Slečna Nikola super, synovi se maximálně věnovala, trpělivě vše vysvětlovala, ten je nadmíru spokojený. Oceňuji rychlost komunikace a snahu pomoci den před písemkou. Určitě doporučuji.

Renata K. - 12. 4. 2019

Slečna Nikola byla na hodinu perfektně připravená, vše krásně dceři vysvětlila, procvičila. Je trpělivá a empatická. Dcera byla z první hodiny velmi spokojená. Za nás mohu jen doporučit.

Veronika J. - 27. 2. 2019

Slečna super,přesná,připravená,trpělivě vysvětluje látku.

Lenka K. - 13. 2. 2019

Lektorka moc milá, již před lekcí se zajímala, co přesně je třeba dceru doučit a na první hodině již měla pro dceru připravené materiály k procvičení. Dcera je také nadmíru spokojená a již po první hodině si chválila, že konečně pochopila některé věci, které jí do té doby ve škole nedávaly smysl.

Lenka V. - 4. 2. 2019

Lektorka je nesmírně milá a dcera je z ní nadšená :-) Před první hodinou jsme se domluvily, co je třeba doučovat a již na první hodině měla pro dceru připravené materiály na procvičování. Doporučuji.

Lenka V. - 1. 2. 2019

Lektorka je milá, příjemná, dcera je velmi spokojená. Cena za hodinu je příznivá. Doporučuji.

Markéta C. - 22. 10. 2018

Lektorka přišla včas, připravená, dceři se věnovala celou dobu. Dcera spokojená. Komunikace super, cena příznivá. Můžu doporučit.

Markéta C. - 17. 10. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci