Doučování němčiny,angličtiny, biologie a chemie - Plzeň a okolí za supr cenuMarkéta Č.

Markéta Čechurová
Účet ověřený:
anglický jazyk, německý jazyk - příprava na maturitu, německý jazyk - pokročilý, německý jazyk - začátečník, chemie - zš, chemie - sš, biologie - zš, biologie - sš
Plzeň, České Budějovice (od října), Nebřeziny
Doučuje i přes skype / internet
100Kč - 140Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
80% zodpovězených zpráv
3h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím,
doučuji (jazyky) němčinu a angličtinu, hlavně co týče konverzace, ale zaplnit díry v gramatice také není problém. Dále doučuji chemii a biologii. Doučuji mimo jiné i přes Skype.
Zúčastnila jsem se několika výměnných pobytů do Německa, vždy na pár dnů až týdnů. Stále jsem v kontaktu s mými výměnnými studenty. Němčinu se učím od mala, kdy jsme měli doma satelit s německými programy.
Angličtinu se také učím velmi dlouho, byla jsem 6x v Anglii na pobytu v rodinách. I certifikovaném vzdělávacím pobytu. Našla jsem si k ní cestu hlavně díky filmům, hudbě a hrám.
Co se týče biologie a chemie, ukončila jsem všeobecné gymnázium v Plasích a mířím na Přírodovědeckou fakultu - obor biologie.
Tyto 4 předměty jsou mým koníčkem a ráda se podělím o znalosti.
Jsem člověk s širokým záběrem zájmů, takže věřím, že se nějak domluvíme :-)

Poznámka: Od října nastupuji do Českých Budějovic na JU a budu doučovat i tam. Co se týče Plzně, mohu doučovat v Plzni přes Skype a párkrát za měsíc udělat hodinu osobní.Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci