Nabízím doučování chemie, matematiky, hudební teorie a hry na klavírIvana V.

Ivana V
Účet ověřený:
chemie - sš, chemie - zš, matematika - sš, matematika - zš, hudební výchova, základy hudební teorie, klavír, dějiny hudby, čeština - zš, fyzika - zš, fyzika - sš
Praha
Doučuje i přes skype / internet
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentka osmiletého gymnázia, letos nastupuji do maturitního ročníku. Nabízím doučování především chemie, matematiky a hudební teorie. Dále také doučování fyziky a češtiny na úrovni základní školy.

Mám zkušenosti s doučováním a úspěšnou přípravou na reparáty z chemie a matematiky.

- čas a místo (v rámci Prahy) doučování dle domluvy, většinou odpoledne/večer
- o prázdninách a víkendech i dopoledne
- možnost skupinového doučování
- cena 170-250 Kč/60 min.

O mně a chemii, fyzice a matematice:
Z chemie budu letos maturovat a chtěla bych se jí věnovat dál na VŠ. Letos jsem se umístila na 1. místě v celopražském školním kole Chemické olympiády a na 4. místě v kole následujícím. Věnuji se chemii i mimo školu, chodím na chemický kroužek, který poskytuje mnoho praktických zkušeností a značně hlubší a detailnější teorii oproti středním školám. Mám za sebou také chemický kroužek pro SŠ organizovaný VŠCHT v tamějších laboratořích.

O matematiku a fyziku se zajímám odmala. Účastnila jsem se různých matematických soutěží (Pythagoriáda - 1. místo, Matematická olympiáda - 3. místo). Fyzika a chemie spolu souvisí tak úzce, že je prakticky nemožné tyto dva obory oddělit. Jsou rozděleny uměle a násilně do vyučovacích předmětů a z tohoto důvodu často nejen studentům unikají souvislosti, které procházejí hranicí mezi nimi. I proto patří fyzika mezi mé hlavní zájmy společně s chemií.
Matematiku vnímám nejen jako vědu poskytující významného pomocníka a produkující jeden z nezbytných jazyků pro hlubší studium chemie a fyziky, ale i jako naprosto samostatný vymyšlený svět dosahující uchvacujícího, stále se rozšiřujícího rozsahu i obsahu, který v sobě neustále naráží na nedostatky a jejich vnitřním řešením se snaží přibližovat dokonale promyšlenému ideálu, jehož cílem je především pomáhat s pochopením a usnadněním světa reálného.Kontaktní formulář


Napsat referenci