Efektivní výuka jazyků a hudební teorieAnna P.

Anna Pokorná
Účet ověřený:
anglický jazyk, český jazyk, italský jazyk, hudební výchova
Praha
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentka zaměřená na hudbu a jazyky. Mám zhruba dvouletou zkušenost s doučováním převážně dětí. Učení je pro mě především radostí a moc mě baví sledovat pokroky svých studentů. Ve své výuce kladu důraz především na informace dobře použitelné v praktickém životě, vycházím z toho, co mně samotné vyhovuje jako studentce. Přizpůsobuji vždy svoje výukové metody přímo studentovi a jeho cílům.Reference

Anna doucovala anglictinu meho devitileteho syna intenzivne mesic (osobne a pres internet) protoze prechazi na jinou skolu a mel v anglictine velke mezery. Venovala se mu 5 dnu v tydnu cele dopoledne a navic dokazala, ze se syn na hodiny tesil i kdyz ho anglictina nikdy ve skole nebavila. Na zacatku syn vyplnil test podle ktereho Anna zjistila, co umi a co ne a pak podle toho zacala s vyukou. Dostali jsme pripraveny sesit, kam prehledne psala ukoly na doma a taky jsme si tam zakladali shrnuti hodiny z e-mailu. Syn mohl latku procvicovat na domacich ukolech i v mobilni aplikaci, kam mu Anna pripravovala dalsi cviceni. Ted je v anglictine mnohem jistejsi a nove skoly se prestal bat. Urcite vyuzijeme doucovani slecny Anny i behem roku.

Lucie D. - 28. 7. 2018

Anička mě připravovala na maturitu z angličtiny. Můžu jí všem doporučit. Na naše hodiny chodila připravená a učení s ní bylo zábavnější než ve škole, bylo vidět že jí jazyky zajímají a baví. Když jsem potřebovala něco vysvětlit mimo hodinu, vždycky mi to srozumitelně popsala mailem nebo jsme si zavolaly na Skypu- a to zadarmo jako by to byla samozřejmost. Neměla jsem ze školy moc dobrý základ ale věnovala se mi celé 2.pol a nakonec jsem odmaturovala na 2 a dostala se na vš kde budu aj potřebovat.

Zuzana N. - 22. 7. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci