Aneta M.

Aneta M Moravcikova
Účet ověřený:
španělský jazyk, španělský jazyk - státní zkouška, španělský jazyk - business, španělský jazyk - pokročilý, italský jazyk, italský jazyk - státní zkouška, italský jazyk - business, katalánština
Barcelona
Doučuje i přes skype / internet
160Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
doučuje i skupiny
78% zodpovězených zpráv
3h průměrná rýchlost odpovědi

Ciao!,¡Hola! Ahoj!Jmenuji se Aneta,jsem lektorkou (ELE internacional a DITALS) jazyků - italština,španělština a katalánština.Již 8 let žiji v Barceloně. Praxe 11 let,denně mluvím česky,španělsky (katalánsky) a italsky.

Nabízím doučování/výuku/konverzaci ITALŠTINY,ŠPANĚLŠTINY a katalánštiny přes Skype,Hangout Google+ pro všechny stupně pokročilosti(A1-C2).Učím dospělé i děti.Výuku Vám sestavím na míru!Práci s lidmi mám ráda a ke každému ze svých studentů přistupuji individuálně. K dispozici mám mnoho učebních materiálů napříč všemi jazykovými úrovněmi(konverzační materiály jsou vytvořeny mnou) vše poskytuji svým studentům zdarma.Za svou přednost považuji dlouhodobé (pracovní) pobyty a studium VŠ v zahraničí,kde jsem měla možnost studovat místní jazyky, kulturu a zvyklosti.

Nyní žiji s rodinou ve Španělsku (8 let),předtím jsem žila,pracovala a studovala 5 let v Miláně.Vystudovala jsem italský jazyk a sociologii na Università degli Studi v Miláně.Složila jsem úspěšně zkoušky CILS C1/C2 v Sieně.Španělštině se věnuji 17let, zkoušky DELE C1/C2 a obchodní španělštiny u obchodní komory v Madridu.Připravím Vás na maturitu,přijímačky,Erasmus, pracovní pohovory apod.Věnuji se také překladatelství,tlumočnictví pro firmy a výuce jazyků (online,osobně Barcelona a okolí).Mým cílem je komplexně-tématicko-konverzační výuka,která by měla bavit a dát každému maximum :) Vyučuji také cizince špj-itj v Barceloně a okolí.V letních měsících připravuji španělské studenty na Erasmus do Itálie.
Využívám audia,filmy,seriály (Netflix), youtube a brainboxy zaměřené na nejběžnější témata.

Myslím si, že každého člověka bez výjimky lze naučit cizí jazyk.Je třeba jen najít správnou metodu a vydržet.A hlavně mluvit,mluvit a mluvit:-)Aneb kolik řečí znáš tolikrát jsi člověkem..

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MĚ KONTAKTUJTE a domluvíme se na úvodní hodině (zdarma):

E-mail: anmmora10@gmail.com

Chystáte se do Španělska/ Itálie na dovolenou nebo prací?Dokáži poradit či pomoct v záležitosti cestování (výběr lokace,ubytování,tipy co navštívit apod.) do Španělska a Itálie.Případně poradím v záležitosti vyřizování dokumentů (stěhování do Španělska).


Možnost výuky:
čeština → španělština/ italština/ katalánština
španělština ↔ italština
angličtina → španělština/ italština

Těším se na Vás :o)

--------------------------------------------------------------
Reference od mých studentů:
S doučování španělštiny od Anet jsem velmi spokojená. Výuku připravuje přesně tak aby mi pomohla zlepšit se ve směrech, které ještě nemám tolik osvojené. Je velmi příjemná a přizpůsobivá. Vřele doporučuji :)
Kristýna V. - 1. 12. 2017

S Anetou jsem začala se španělštinou (začátečník) a musím říct, že mě s ní hodiny baví, je neuvěřitelně trpělivá (nemám úplně cit pro jazyky :) ), příprava na hodinu taky super. Z hodin si celkem dost pamatuji a lépe se mi tak připravuje na další hodiny, na které se fakt těším. Myslím, že zvolit Anetu jako svoji lektorku byla dobrá volba.. :)
Barbara R. - 6. 6. 2017

Anetka je skvelá lektorka! Odporúčam všetkým, ktorí majú radi profesionálny prístup, dynamické jednanie a chcú sa niečo naučiť. Nikdy nebol problém sa dohodnúť, prípadne presunúť hodinu. Z jej výučby si veľa pamätám. Chválim aj trpezlivosť a kreatívnosť vo vedení hodiny. Anetka je správna voľba sa naučiť talianský jazyk!
Zuzana - 21. 5. 2017

Aneta naprosto splňuje všechna má očekávání při studiu španělštiny. Hodiny jsou zábavné a naučné. Moc oceňuji, že mi Aneta připravila materiály na míru a ty pravidelně posílá do mailu. Zdokonalujeme a procvičujeme látku, která je pro mě motivující a náročnější. Cítím skutečné pokroky v oblasti slovní zásoby, komunikace i upevnění gramatiky. Celkově hodnotím hodiny velmi pozitivně a o Anetě mohu jednoznačně říct, že je nejlepší lektorka, kterou jsem kdy měla. Děkuji.
Veronika K. - 7. 3. 2017

Anet je moc hodná, milá a chytrá :-) moc děkuji za super doučování, na hodinu se vždy těším :-) a když potřebuji hodinu zrušit nebo přesunout na jindy není problém :-) určitě Anet doporučuji všem, kteří se chtějí naučit nebo si procvičit italštinu :-)
Jana V. - 6. 3. 2017

S Anetou "skypujeme" skoro 3 roky, kdy se učím italsky. Všechno mi perfektně vysvětlí a výuku přizpůsobuje mým schopnostem. Je velmi empatická. Všechny materiály mi posílá e-mailem, na hodinách se vždy dohodneme pode potřeby. Děkuji a doporučuji.
Monika S. - 13. 10. 2016

Nemůžu jinak,než vyjádřit svojí naprostou spokojenost .Jsem před státními zkouškami,žila jsem v Itálii mnoho let a pilujeme gramatiku,mohu tedy opravdu ocenit všestrannou připravenost .Jsem opravdu štastná,že jsem našla v paní Anetě fundovanou a flexibilní vyučující.Doporučuji všem,kteří se chtějí opravdu velmi dobře připravit ke zkouškám .
Lenka H. - 22. 9. 2016

S Anetinou výukou španělštiny jsem naprosto spokojena. Lekce mají spád, gramatiku vždy pečlivě vysvětlí. Ke každé lekci mi zašle materiály v pdf. Její projev je velice kultivovaný a na úrovni. Jsem teprve začátečník, díky Anetě jsem se pro španělský jazyk nadchla ještě víc a určitě hodlám pokračovat. Vyhovuje mi také její flexibilita. Pokud se mně nebo Anetě lekce nehodí ve stanovený den, není problém domluvit se na náhradním termínu.
Karolina B. - 21. 9. 2016

Učím se již 1 rok italsky a jsem velmi spokojená. Paní Anetka je velmi profesionální a zároveň je vůči mému skoro důchodcovskému věku tolerantní. Přizpůsobuje výuku mým schopnostem a možnostem. Těším se na každou další vyučovací hodinu.
Hana R. - 18. 9. 2016

Anet mě učí Italštinu již více než půl roku. Jsem naprosto spokojená. Výuku přizpůsobila tomu, že jsem začátečník a je pro mě důložité hlavně umět v Italštině hovořit. Anet má k výuce připravené úryvky z časopisů, pdf učebnici, poslechy a audio nahrávky. Na čase výuky se vždy dohodneme podle potřeb, takže někdy voláme přes skype při pauze mezi přednáškami. Anet nabízí za velmi přijatelnou cenu skvělou výuku, kdy se při hodině nemusím bát toho, že něco říkám špatně. Rozhodně doporučuji.
Nikol J. - 18. 9. 2016Reference

S Anetou jsem byla ze začátku velmi spokojená, hodiny probíhaly perfektně. Předplatila jsem si 40 lekcí s tím že po 15 hodině jsem musela na nějakou dobu konverzace přerušit z důvodu zkouškového období. Poté jsem se dlouho nemohly na termínu dohodnout a žádný společný nenašly. Po uplynutí nějaké doby jsem přerušila hodiny z rodinných závažných důvodů. Když jsem chtela po roce pokračovat, nebyla mi tato možnost umožněna. Ze začátku jsem nebyla na takové jednání upozorněna a tak jsem požadovala peníze zpět-což mi též nebylo umožněno. Nějaká smlouva jak a co funguje mi poslala až když nastal takový problem. 25 neodučených hodin jsou teď v háji. Aneta jako lektorka na hodiny celkem fajn, ale co se týče jednání, nedoporučuji!!!!! Nejdříve si ověřte, jak a co nastane když nebudete moci výuku dokončit. Jsem velmi nespokojená!!!!!

Kristýna V. - 14. 4. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci