Individuální angličtina přes Skype (používám vlastí výukovou metodu dle poznatků z výzkumu), MSc Jakub Jílek - studoval jsem 5 let v AngliiJakub J.

Jakub Jílek
Účet ověřený:
anglický jazyk
Celá ČR, Praha, Nusle, Praha
Doučuje i přes skype / internet
9 odučených lekcí
400Kč - 600Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
10h průměrná rýchlost odpovědi

Je mi 27 let, ovládám angličtinu na úrovni C2 (jako rodilý mluvčí). 5 let jsem žil v Anglii, kde jsem studoval psychologii (MSc) na University College London.

- jak vypadá moje výuka (formou interaktivních prezentací) se můžete podívat zde:
https://youtu.be/HRmW61NkRuw

- pro ukázku kartiček v telefonu (slovíčka a gramatika) se podívejte zde: https://youtu.be/S8uqb0vVoc8


Co nabízím navíc oproti ostatním lektorům?
------------------------------------------------------------------
- interaktivní výuku - namísto pasivního výkladu z učebnice používám aktivity a cvičení, pomocí kterých si sami přicházíte na gramatická pravidla a nová slovíčka (dle výzkumu je toto mnohem efektivnější než pasivní výklad);
- snadné opakování látky pomocí kartiček v aplikaci na telefonu, počítači, nebo tabletu
- v rámci kartiček zahrnuté veškeré učivo od začátečníka až po pokročilého (tzn. gramatika, příkladové věty, slovíčka, fráze, slovní spojení a idiomy)
- výrazné zkrácení doby studia oproti standardním metodám učení
- trvalé zapamatování gramatiky a slovíček díky opakovaní pomocí inteligentího algoritmu zkoušení, který se řídí Vaší individuální křivkou učení
- důraz na konverzaci - veškerou novou gramatiku a slovíčka okamžitě procvičujeme konverzačně ihned poté, co se je naučíme
- zcela individuální přístup - připravím hodiny na Vámi požadovaná témata (např. Business English - telefonování, meetingy, vyjednávání; Všeobecná angličtina - cestování, komunikace s cizinci / v hotelu, navigování, a mnoho dalších)
- praktickou výuku - všechna témata procvičujeme aktivně (tzn. například při výuce telefonování simulujeme telefonní hovor, při výuce komunikace v hotelu simulujeme danou situaci)

Další výhody
------------------------------------------------------------------
- nejsem "jen" učitel angličtiny, zabývám se vědeckým výzkumem na téma jak se nejlépe učit, jak si zlepšit paměť, jak budovat sebe-ovládání a disciplínu, a na mnoho dalších témat osobního rozvoje. Výsledky svého výzkumu publikuji jako vědecko-populární články (samozřejmě v angličtině). Článek o učení a paměti naleznete zde: https://www.scotthyoung.com/blog/2019/02/15/memory/
- všechny poznatky z výzkumu ohledně efektivní výuky aktivně aplikuji ve svých hodinách.
- používám principy life-coachingu jako součást výuky - motivace a podpora při studiu, řešení problémů a překonávání překážek
- individuální přístup: snažím se vždy najít, co je pro Vás nejlepší, jaké jsou Vaše slabiny v jazyce a na co je potřeba se zaměřit; společně vytvoříme výukový plán, abychom dosáhli Vašich cílů
- osobní přístup: kladu důraz na přátelskost, vstřícnost a trpělivost; důležití jste Vy a Váš pozitivní zážitek z angličtiny - snažím se, aby byla angličtina pro Vás koníčkem, na který se těšíte
- možnost výuky ve flexibilních časech (od 7:30 ráno až do 21:00 večer)
- mám bohaté zkušenosti s pracovními pohovory v angličtině a s psaním CV, motivačních přihlášek a dopisů v rámci přihlašovacíh řízení do práce a na univerzitu

Pro koho je moje výuka obzvlášť vhodná:
------------------------------------------------------------------
- pro časově vytížené
- pro ty, co potřebují angličtinu do práce (Business English)
- pro věčné začátečníky
- pro ty, co se učí angličtinu pro radost z jazyku
- pro ty, co chtějí vycestovat do zahraničí
- pro přípravu na mezinárodní zkoušky (FCE, CAE, CPE)
- pro přípravu na pracovní pohovor

Další informace:
------------------------------------------------------------------
- výuka přes internet probíhá pomocí aplikace Skype nebo Zoom
- výuka osobně probíhá v kavárně v blízkosti náměstí Bratří Synků
- čas navíc zdarma pro dlouhodobé klienty
Reference

Jakub mě doučuje zatím jen pár měsíců, ale už teď můžu s klidem říct, že je to zatím ten nejlepší učitel, jakého jsem kdy na angličtinu měla. Připravuje mě na mezinárodní zkoušku na úrovni C2, takže on sám je na velmi profesionální úrovni a jeho výslovnost by člověk jen stěží rozpoznal od angličtiny rodilého mluvčího. Jsem s ním naprosto spokojená a těším se na každou lekci. Pokaždé má připraveno nespočet materiálů a interaktivních prezentací, které sám vytváří, aby byly hodiny zajímavější. Jeho zkušenosti jsou opravdu bohaté. K tomu všemu na nikoho nezanevře ani při domácí výuce. Využívá aplikaci Anki, kterou zpřístupní studentům, aby se každý mohl zdokonalovat ve studiu i z pohodlí domova. Kuba je velice flexibilní, přizpůsobil se mým potřebám, a když je potřeba, tak komunikujeme i online. Jen těžko bych hledala lepšího učitele!

Adéla H. - 24. 3. 2020

S hodinami jsem spokojena. Líbí se mi využívání prezentací a mobilni aplikace a ne jen učebnic.

Markéta M. - 24. 3. 2020

Za mě velká spokojenost. Potřebovala jsem se rozmluvit a Jakubovi se to povedlo okamžitě. Pokud máte problém s konverzací, opravdu vřele doporučuju. Budete se cítit komfortně, nechá vás mluvit, ale zároveň vás upozorní na chyby, které děláte. Do konverzace vždy zapojí nějakou gramatiku, kterou se vám snaží dostat do hlavy pomocí opakování. Kuba jazyk ovládá na profesionální úrovni, dá vám přístup do appky a tak můžete trénovat a trénovat. Díííík moc :-)

Dominika K. - 8. 10. 2019

Výuka angličtiny s Jakubem je skvělá! Používá nové a pro mě naprosté originální metody, díky kterým mě připravil na úspěšné absolvování jazykového certifikátu C1. Doporučuje 10/10 !!

Lucie T. - 8. 10. 2019

Jsem naprosto spokojený s vedením hodin. Při hodinách se cítím uvolněný. Hodiny přizpůsobujeme podle potřeby. Možnost trénovat na mobilu mě naprosto vyhovuje a neměnil bych :). Mluví samo za sebe, že se na hodiny vždy těším a chuť mě to naučit je znát. Díky Kubo.

Petr M. - 7. 10. 2019

Mr.Jakub je empaticky, kompetentni coach s fundovanou znalosti problematiky. Jeho hodiny jsou zabavne, dokazr se flexibilne prizpusobit situaci a zakovi a tematicky dokaze obsahnout kazdou konverzacni situaci. Presto zustava vzdy pri veci, koriguje a dava tipy. Potrebuji hlavne konverzaci a Jakub mi svym pristupem vyhovuje jako zadny jiny. Nase lessons se mi libi tak, ze jsem se rozhodl s nim v lete absolvovat intenzivni konverzacni kurz. Jsem velmi zvedavy!

Marcel K. - 3. 5. 2019

Výuková metoda p. Jílka pomocí mobilní aplikace tzv. kartiček je velmi efektivní, motivující; teoretické poznatky se během výuky díky individuálnímu přístupu mění v praktické využití - mluvení. A díky možnosti spojení přes skype je výuka flexibilní. Pro moderního, vytíženého člověka je tato forma učení TOP způsob k rychlému rozvoji znalostí a verbálních dovedností. U p. Jílka - lektora se snoubí inteligence, znalosti, nadhled a trpělivost s profesionálním vedením.

Zdena K. - 23. 4. 2019

Kubovi hodiny jsou zábavné a zároveň velmi profesionálně vedené. Vše dokáže jednoduše vysvětlit a také namotivovat k tomu, aby se klient na hodiny připravoval a rozvíjel sve znalosti i mimo lekci. Za mě je Kuba jeden z nejlepších učitelů angličtiny, se kterým jsem měla možnost pracovat. Lenka R.

Lenka R. - 15. 4. 2019

Výuka je opravdu velmi dobrá. S pomocí mobilních a počítačových aplikací se toho naučím mnohem více, než normálním způsobem učení, takže opravdu doporučit.

Markéta M. - 22. 12. 2018

S výukou jsem velmi spokojena. Velice mi vyhovuje užití moderních technologií pro výuku a vzdělávání např. formou mobilní aplikace. Výuka je plně uzpůsobena mým potřebám a i této aplikaci. Vřele doporučuji.

Jana M. - 26. 11. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci