Individuální angličtina přes Skype (používám vlastí výukovou metodu dle poznatků z výzkumu), MSc Jakub Jílek - studoval jsem 5 let v AngliiJakub J.

Jakub Jílek
Účet ověřený:
anglický jazyk
Celá ČR, Praha, Nusle, Praha
Doučuje i přes skype / internet
20 odučených lekcí
400Kč - 600Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
3h průměrná rychlost odpovědi

Je mi 27 let, ovládám angličtinu na úrovni C2 (jako rodilý mluvčí). 5 let jsem žil v Anglii, kde jsem studoval psychologii (MSc) na University College London.


Co nabízím navíc oproti ostatním lektorům?
------------------------------------------------------------------
- interaktivní výuku - namísto pasivního výkladu z učebnice používám aktivity a cvičení, pomocí kterých si sami přicházíte na gramatická pravidla a nová slovíčka (dle výzkumu je toto mnohem efektivnější než pasivní výklad);
- snadné opakování látky pomocí kartiček v aplikaci na telefonu, počítači, nebo tabletu
- v rámci kartiček zahrnuté veškeré učivo od začátečníka až po pokročilého (tzn. gramatika, příkladové věty, slovíčka, fráze, slovní spojení a idiomy)
- výrazné zkrácení doby studia oproti standardním metodám učení
- trvalé zapamatování gramatiky a slovíček díky opakovaní pomocí inteligentího algoritmu zkoušení, který se řídí Vaší individuální křivkou učení
- důraz na konverzaci - veškerou novou gramatiku a slovíčka okamžitě procvičujeme konverzačně ihned poté, co se je naučíme
- zcela individuální přístup - připravím hodiny na Vámi požadovaná témata (např. Business English - telefonování, meetingy, vyjednávání; Všeobecná angličtina - cestování, komunikace s cizinci / v hotelu, navigování, a mnoho dalších)
- praktickou výuku - všechna témata procvičujeme aktivně (tzn. například při výuce telefonování simulujeme telefonní hovor, při výuce komunikace v hotelu simulujeme danou situaci)

Další výhody
------------------------------------------------------------------
- nejsem "jen" učitel angličtiny, zabývám se vědeckým výzkumem na téma jak se nejlépe učit, jak si zlepšit paměť, jak budovat sebe-ovládání a disciplínu, a na mnoho dalších témat osobního rozvoje. Výsledky svého výzkumu publikuji jako vědecko-populární články (samozřejmě v angličtině).
- všechny poznatky z výzkumu ohledně efektivní výuky aktivně aplikuji ve svých hodinách.
- používám principy life-coachingu jako součást výuky - motivace a podpora při studiu, řešení problémů a překonávání překážek
- individuální přístup: snažím se vždy najít, co je pro Vás nejlepší, jaké jsou Vaše slabiny v jazyce a na co je potřeba se zaměřit; společně vytvoříme výukový plán, abychom dosáhli Vašich cílů
- osobní přístup: kladu důraz na přátelskost, vstřícnost a trpělivost; důležití jste Vy a Váš pozitivní zážitek z angličtiny - snažím se, aby byla angličtina pro Vás koníčkem, na který se těšíte
- možnost výuky ve flexibilních časech (od 7:30 ráno až do 21:00 večer)
- mám bohaté zkušenosti s pracovními pohovory v angličtině a s psaním CV, motivačních přihlášek a dopisů v rámci přihlašovacíh řízení do práce a na univerzitu

Pro koho je moje výuka obzvlášť vhodná:
------------------------------------------------------------------
- pro časově vytížené
- pro ty, co potřebují angličtinu do práce (Business English)
- pro věčné začátečníky
- pro ty, co se učí angličtinu pro radost z jazyku
- pro ty, co chtějí vycestovat do zahraničí
- pro přípravu na mezinárodní zkoušky (FCE, CAE, CPE)
- pro přípravu na pracovní pohovor

Další informace:
------------------------------------------------------------------
- výuka přes internet probíhá pomocí aplikace Skype nebo Zoom
- výuka osobně probíhá v kavárně v blízkosti náměstí Bratří Synků
- čas navíc zdarma pro dlouhodobé klienty
Reference

Vstřícný milý a flexibilní. Je vidět, že opravdu ví od čem mluví. Každé své slovo umí odůvodnit, ne jako většina doručovateli se kterými jsem se setkala a jejich vysvětlení bylo "protože proto". Hodiny se daly bez problému rušit a přesouvat. Naučila jsem se vše co jsem potřebovala k maturitě za opravdu krátký čas. Jeho metody jsou unikátní. Nemohu nic jiného než doporučit.

Saki S. - 30. 6. 2020

Jakuba mohu jen doporučit! K výuce přistupuje profesionálně a s úsměvem. Jeho hodiny byly moc fajn, vždy se dokázal přizpůsobit mým potřebám, co se témat i času týče a dal mi spoustu tipů a rad, které využiji při své práci! :)

Gabriela B. - 17. 5. 2020

Kubu můžu 100% doporučit. Doučuje mě už více jak půl roku a hodiny jsou zábavné, poučné a pozoruji na sobě, že spoustě věcí, kterým jsem dřív nerozuměla, tak už rozumím. Největší skok jsem zaznamenala při sledování seriálů, kdy jim už z více jak 60% rozumím i bez titulků. Pokud chcete jistotu, tak napište Kubovi, nebudete litovat :)

Natálie J. - 4. 5. 2020

Za necelého půl roku kdy mě Jakub doučuje, cítím na sobě obrovsky zlepšení. Je to hodně dáno tím že jsou hodiny hodně různorodé a výuka je opravdu kreativní a zábavná. Jakub je velice ochotny i nad rámec hodin, kdy posílá různé doplňující materiály ke studiu. Myslím že výběr učitele je velice důležitý pro rychlejší progres a k tomu aby vás studium angličtiny celkově vice bavilo a nebylo monotónní , proto mužů Jakuba určitě doporučit.

Vasyl P. - 22. 4. 2020

Tak jsem celý život slýchávala, jak je důležité “míti svého filipa”. To nesporně ano, dnes bych k tomu jen doplnila, že pokud se chcete posunout v angličtině a nevíte úplně přesně jak na to nebo vám mysl neustále podsouvá, že “to stejně nedáte”, tak pak je opravdu důležité “míti i svého Jakuba”. Já jsem svého Jakuba našla na první pokus. Jeho trpělivost najít ten správný způsob právě pro mě, ochota a flexibilita, otevřenost je přesně to, co jsem hledala. Je vidět, že angličtina ho fakt baví a zdá se, že i se mnou. Jakube, díky moc.

Milena Š. - 8. 4. 2020

Kuba je opravdu profesionál. Angličtině se věnuje naplno a do výuky dává vše. Je velmi trpělivý, dokáže se vcítit do potřeb studenta a výuku upravit na míru. Motivuje Vás. Angličtinu se s ním učíte komplexně, od gramatiky, konverzaci, výslovnost, poslech, čtení. K výuce přistupuje originálně, vtipně a umí zaujmout. Skvělá je i možnost mobilní aplikace, ke které máte stále přístup a tak se můžete stále zdokonalovat a posouvat dál. Kuba je za mě nejlepší učitel angličtiny, kterého jsem dosud poznala. Opravdu doporučuji. Zuzana T.

Zuzna T. - 6. 4. 2020

Jakub mě doučuje zatím jen pár měsíců, ale už teď můžu s klidem říct, že je to zatím ten nejlepší učitel, jakého jsem kdy na angličtinu měla. Připravuje mě na mezinárodní zkoušku na úrovni C2, takže on sám je na velmi profesionální úrovni a jeho výslovnost by člověk jen stěží rozpoznal od angličtiny rodilého mluvčího. Jsem s ním naprosto spokojená a těším se na každou lekci. Pokaždé má připraveno nespočet materiálů a interaktivních prezentací, které sám vytváří, aby byly hodiny zajímavější. Jeho zkušenosti jsou opravdu bohaté. K tomu všemu na nikoho nezanevře ani při domácí výuce. Využívá aplikaci Anki, kterou zpřístupní studentům, aby se každý mohl zdokonalovat ve studiu i z pohodlí domova. Kuba je velice flexibilní, přizpůsobil se mým potřebám, a když je potřeba, tak komunikujeme i online. Jen těžko bych hledala lepšího učitele!

Adéla H. - 24. 3. 2020

S hodinami jsem spokojena. Líbí se mi využívání prezentací a mobilni aplikace a ne jen učebnic.

Markéta M. - 24. 3. 2020

Za mě velká spokojenost. Potřebovala jsem se rozmluvit a Jakubovi se to povedlo okamžitě. Pokud máte problém s konverzací, opravdu vřele doporučuju. Budete se cítit komfortně, nechá vás mluvit, ale zároveň vás upozorní na chyby, které děláte. Do konverzace vždy zapojí nějakou gramatiku, kterou se vám snaží dostat do hlavy pomocí opakování. Kuba jazyk ovládá na profesionální úrovni, dá vám přístup do appky a tak můžete trénovat a trénovat. Díííík moc :-)

Dominika K. - 8. 10. 2019

Výuka angličtiny s Jakubem je skvělá! Používá nové a pro mě naprosté originální metody, díky kterým mě připravil na úspěšné absolvování jazykového certifikátu C1. Doporučuje 10/10 !!

Lucie T. - 8. 10. 2019

Jsem naprosto spokojený s vedením hodin. Při hodinách se cítím uvolněný. Hodiny přizpůsobujeme podle potřeby. Možnost trénovat na mobilu mě naprosto vyhovuje a neměnil bych :). Mluví samo za sebe, že se na hodiny vždy těším a chuť mě to naučit je znát. Díky Kubo.

Petr M. - 7. 10. 2019

Mr.Jakub je empaticky, kompetentni coach s fundovanou znalosti problematiky. Jeho hodiny jsou zabavne, dokazr se flexibilne prizpusobit situaci a zakovi a tematicky dokaze obsahnout kazdou konverzacni situaci. Presto zustava vzdy pri veci, koriguje a dava tipy. Potrebuji hlavne konverzaci a Jakub mi svym pristupem vyhovuje jako zadny jiny. Nase lessons se mi libi tak, ze jsem se rozhodl s nim v lete absolvovat intenzivni konverzacni kurz. Jsem velmi zvedavy!

Marcel K. - 3. 5. 2019

Výuková metoda p. Jílka pomocí mobilní aplikace tzv. kartiček je velmi efektivní, motivující; teoretické poznatky se během výuky díky individuálnímu přístupu mění v praktické využití - mluvení. A díky možnosti spojení přes skype je výuka flexibilní. Pro moderního, vytíženého člověka je tato forma učení TOP způsob k rychlému rozvoji znalostí a verbálních dovedností. U p. Jílka - lektora se snoubí inteligence, znalosti, nadhled a trpělivost s profesionálním vedením.

Zdena K. - 23. 4. 2019

Kubovi hodiny jsou zábavné a zároveň velmi profesionálně vedené. Vše dokáže jednoduše vysvětlit a také namotivovat k tomu, aby se klient na hodiny připravoval a rozvíjel sve znalosti i mimo lekci. Za mě je Kuba jeden z nejlepších učitelů angličtiny, se kterým jsem měla možnost pracovat. Lenka R.

Lenka R. - 15. 4. 2019

Výuka je opravdu velmi dobrá. S pomocí mobilních a počítačových aplikací se toho naučím mnohem více, než normálním způsobem učení, takže opravdu doporučit.

Markéta M. - 22. 12. 2018

S výukou jsem velmi spokojena. Velice mi vyhovuje užití moderních technologií pro výuku a vzdělávání např. formou mobilní aplikace. Výuka je plně uzpůsobena mým potřebám a i této aplikaci. Vřele doporučuji.

Jana M. - 26. 11. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci