Individuální angličtina přes Skype (používám vlastní výukovou metodu + aplikaci na počítači a telefonu), MSc Jakub Jílek - studoval jsem 5 let v AngliiJakub J.

Jakub Jílek
Účet ověřený:
anglický jazyk
Celá ČR, Praha, Nusle, Praha
Doučuje i přes skype / internet
3 odučené lekce
300Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
9h průměrná rýchlost odpovědi

Je mi 27 let, ovládám angličtinu na úrovni C2 (jako rodilý mluvčí). 5 let jsem žil v Anglii, kde jsem studoval psychologii a kognitivní vědy (MSc) na University College London. Mluvím Britskou angličtinou (jakou uslyšíte na BBC)

Co nabízím navíc oproti ostatním lektorům?
------------------------------------------------------------------
- použití nejlepších učebnic na trhu z řady Cambridge English In Use pro výklad látky
- snadné opakování látky pomocí kartiček v aplikaci na telefonu, počítači, nebo tabletu
- v rámci kartiček zahrnuté veškeré učivo od začátečníka až po pokročilého (tzn. gramatika a až 100 tisíc příkladových vět, slovíček, frází, slovních spojení a idiomů)
- výrazné zkrácení doby studia oproti standardním metodám učení
- trvalé zapamatování gramatiky a slovíček díky opakovaní pomocí inteligentího algoritmu zkoušení, který se řídí Vaší individuální křivkou učení
- stačí 5-15 minut opakování denně pro hmatatelný pokrok v jazyce

Další výhody
------------------------------------------------------------------
- life-coaching jako součást výuky - motivace a podpora při studiu, řešení problémů a překonávání překážek
- individuální přístup: snažím se vždy najít, co je pro Vás nejlepší, jaké jsou Vaše slabiny v jazyce a na co je potřeba se zaměřit; společně vytvoříme výukový plán, abychom dosáhli Vašich cílů
- osobní přístup: kladu důraz na přátelskost, vstřícnost a trpělivost; důležití jste Vy a Váš pozitivní zážitek z angličtiny - snažím se, aby byla angličtina pro Vás koníčkem, na který se těšíte
- možnost výuky kdykoliv za stejnou cenu (od 8:00 ráno až do 22:00 večer) včetně víkendů
- Skype mi umožňuje s Vámi zároveň hovořit a zároveň Vám psát přes chat nová slovíčka a fráze, což významně zrychluje a zefektivňuje výuku a umožňuje Vám propojit si psanou a mluvenou formu angličtiny.


Pro koho je moje výuka obzvlášť vhodná:
------------------------------------------------------------------
- pro časově vytížené
- pro věčné začátečníky
- pro ty, co se učí angličtinu pro radost z jazyku
- pro ty, co chtějí vycestovat do zahraničí
- pro přípravu na mezinárodní zkoušky (FCE, CAE, CPE)

Další informace:
------------------------------------------------------------------
- slevy pro studenty / žáky
- množstevní slevy (více hodin v týdnu)
- slevy pro dlouhodobé studenty
- první schůzka (30min) je zdarma - možné osobně v Praze
Reference

Mr.Jakub je empaticky, kompetentni coach s fundovanou znalosti problematiky. Jeho hodiny jsou zabavne, dokazr se flexibilne prizpusobit situaci a zakovi a tematicky dokaze obsahnout kazdou konverzacni situaci. Presto zustava vzdy pri veci, koriguje a dava tipy. Potrebuji hlavne konverzaci a Jakub mi svym pristupem vyhovuje jako zadny jiny. Nase lessons se mi libi tak, ze jsem se rozhodl s nim v lete absolvovat intenzivni konverzacni kurz. Jsem velmi zvedavy!

Marcel K. - 3. 5. 2019

Výuková metoda p. Jílka pomocí mobilní aplikace tzv. kartiček je velmi efektivní, motivující; teoretické poznatky se během výuky díky individuálnímu přístupu mění v praktické využití - mluvení. A díky možnosti spojení přes skype je výuka flexibilní. Pro moderního, vytíženého člověka je tato forma učení TOP způsob k rychlému rozvoji znalostí a verbálních dovedností. U p. Jílka - lektora se snoubí inteligence, znalosti, nadhled a trpělivost s profesionálním vedením.

Zdena K. - 23. 4. 2019

Kubovi hodiny jsou zábavné a zároveň velmi profesionálně vedené. Vše dokáže jednoduše vysvětlit a také namotivovat k tomu, aby se klient na hodiny připravoval a rozvíjel sve znalosti i mimo lekci. Za mě je Kuba jeden z nejlepších učitelů angličtiny, se kterým jsem měla možnost pracovat. Lenka R.

Lenka R. - 15. 4. 2019

Výuka je opravdu velmi dobrá. S pomocí mobilních a počítačových aplikací se toho naučím mnohem více, než normálním způsobem učení, takže opravdu doporučit.

Markéta M. - 22. 12. 2018

S výukou jsem velmi spokojena. Velice mi vyhovuje užití moderních technologií pro výuku a vzdělávání např. formou mobilní aplikace. Výuka je plně uzpůsobena mým potřebám a i této aplikaci. Vřele doporučuji.

Jana M. - 26. 11. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci