Efektivní týmová výuka v blízkosti centra Prahy. Žádný nezáživný drill. Za 200 korun na 90 minut!Tadeáš Ř.

Tadeáš Řáha
Účet ověřený:
anglický jazyk, anglický jazyk - certifikáty, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - zš
Praha
130Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
70% zodpovězených zpráv

HEY Y'ALL! Hledáte efektivní výuku AJ v malém týmu u centra Prahy, která nebude jen nezáživný drill, a to pouze za 200 Kč/90 min? Studuji učitelství angličtiny na Pedagogické fakultě UK, mám velmi pokročilou znalost jazyka na úrovni C1 a jsem držitel certifikátu Cambridge na úrovni FCE.

>>> CO VŠE ZÍSKÁTE STUDIEM V MÉ SKUPINĚ:
* 1x až 2x týdně 90 minut interaktivní výuky, která vás bude bavit
* 1x týdně studijní materiály a testy, které vám pomohou pokročit v angličtině přirozenou cestou
* vlastní kartu úspěchů, která vás bude provázet studiem a díky které jasně poznáte, o kolik jste se posunuli
* první 2 lekce ZDARMA - buď budete studovat, nebo se nikdy nevrátíte

Nenabízím individuální lektorské lekce, protože vím, že týmová práce může mít stejně velkou efektivitu a hodnotu. Společně si stanovit cíl, posouvat se za ním, neustále přitom spolupracovat, bavit se a využívat různých interaktivních technik, to jsou věci, které při individuálním studiu často chybí. Malá skupinka o 4 až 6, max. 8 lidech to umožňuje, stejně tak jako individuální přístup, který chybí v početných jazykových kurzech a školních třídách.

Další velkou výhodou týmové práce je i cena, která je výrazně nižší než při individuálním doučování. Každých 90 minut u mě stojí 200 Kč – za individuální lekce se cena běžně pohybuje kolem 450 Kč, ale může šplhat i výše. Zároveň je o mnoho výhodnější, než je běžné na jazykových kurzech v Praze.

Při této formě výuky také není nutné scházet se doma či na veřejném místě, ale ve vybaveném prostoru učebny, která je v blízkosti centra města s velmi dobrou dostupností na MHD.
------------------------------------------------------------------
Studium angličtiny nevnímám pouze jako nutný prostředek k tomu, aby snaha vás či vašich dětí o úspěšné studium neskončila fiaskem a nebo abyste neuvízli na pracovním trhu. Znalost globálního jazyka, tzn. lingua franca, je ve studiu či kariéře bezpochyby důležitá a má výuka ji plně reflektuje. Její největší krása však spočívá v odhalování nepředstavitelného množství nepoznaného. Například kultur, lidí, filmů, knih, tvorby vašeho oblíbeného zpěváka nebo americké talk show, o které jste sice někde slyšeli, ale trápí vás, že rozumíte jen každému pátému slovu.

Jako student pedagogické fakulty vím, že forma výuky je stejně důležitá, jako jazyk samotný. Zastaralé metody, které upřednostňují drill, učí slovíčka bez kontextu a gramatiku sází jako brambory, nepřinášejí dlouhodobé výsledky a ani nadšení pro studium. Je pravda, že studium zabere mnoho času, přípravy a opakování. Ale může mít 2 podoby. Tou první je „šprtání“, protkané neustálým jednotvárným opakováním, které vás brzy unudí a získané znalosti vám zmizí jak pára nad hrncem. A nebo můžete mít na této cestě radost, posouvat se neustále dopředu a objevovat to, co vám díky vaší současné úrovni angličtiny zůstávalo skryté.
------------------------------------------------------------------
Nepreferuji určitou úroveň jazyka, věk a cíl studia. Vyučuji školáky a začátečníky na úrovních A1 - A2, středoškoláky a mírně pokročilé na úrovni B1 i pokročilejší zájemce o zlepšení angličtiny či získání certifikátu na úrovni B2.

>>> První 2 lekce jsou vždy ZDARMA! Přijďte a posuďte sami, jestli máte zájem se se mnou do zlepšování úrovně vaší angličtiny pustit, a nebo už se nikdy nevrátíte. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Nezapomeňte uvést vaší přibližnou úroveň, věk a to, co byste si ve studiu přáli dosáhnout. Těším se na vás!

See you soon in my class!
TadFotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci