English Teacher - od začátekníků po pokročilé, mladí žáci, dorostenci, a dospělíRudy H.

Rudy Hykl
Účet ověřený:
anglický jazyk, angličtina - konverzace, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - conversations
Praha
Doučuje i přes skype / internet
600Kč - 600Kč za 60 minut
po obědě, večer,
75% zodpovězených zpráv
28h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování anglického jazyka. Učím Angličtinu čtyři roky. Momentálně učím young learners a teenagers na prestižní soukromé základní škole v Praze v Čachovicích. V minulosti jsem učil studenty v Indii, v Číně, a v Hong Kongu. V Praze také doučuji a jsem doučoval skupinově a indvidualně klienty z soukromého sektoru a z nadnárodních firem, sídlících na Chodově. Také mám studenty na Ministerstvu Místního rozvoje na ůrovni B1 až C1.

Pokud je Vaším cílem zdokonalit si konverzaci, nebude to problém, jsem rodilý mluvčí který od mládí studoval na mezinárodních školách a vystudoval Utrecht University v Angličtině (prosím neočekávejte bristký přízvuk). Pokud je Vaším cílem připravit se na zkoušky pro získání certifikátu do zaměstnání, rád Vám pomůžu, TEFL degree mám a na SAT 1 jsem dostal skóre 2210. Jestliže scháníte učitele pro své dítě, jsem také ochotný pomoct s studujním materiálem a vybudováním si kladného přístupu k angličtině.

Doučuji přes Skype a scela jistě přispůsobým hodiny Vaším představám.

Pracuji s učebnicemi Compelling Conversation, the New English File, Eyes Open, a Kids Box.Kontaktní formulářNapsat referenci