Angličtina je hra. Hrajme!Vendula J.

Vendula Jesslová
Účet ověřený:
anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk
Plzeň
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 360Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
29% zodpovězených zpráv
6h průměrná rýchlost odpovědi

!!! Prosím, kontaktujte mě pouze na email vendulajesslova@gmail.com, vzhledem k neaktivnímu profilu nemohu na zprávy odpovídat. Děkuji předem.

Doucuji hlavne deti, ale rada se zamerim i na starsi zaky ci dospele, kteri se chteji zlepsovat nebo dokonce s anglictinou terpve zacinaji. Vyucuji tedy hlavne zacatecniky a pak pokrocile studenty, kteri jsou schopni konverzace a chteji se rozmluvit. V podstate ale zalezi na domluve.
Rok jsem studovala ve management Finsku, dva roky jsem zila v USA a dva roky jsem zila na Novem Zelandu, takze anglictinu mam namluvenou. Sama se momentalne pripravuji na zkousky IELTS.

Anglictina me moc bavi, chci svoje zkusenosti predat dal a sama si trochu popovidat anglicky (snad se tedy najde nekdo ke konverzaci). Snazim se soustredit na temata, ktera maji pro studenta nejaky vyznam, tedy konicky, zajmy, mozne situace na brigadach, apod.

V Praze muzu doucat jen po domluve s vice studenty (jeden nebo dva dny v tydnu bych byla ochotna do Prahy dorazit a vyucovat).Kontaktní formulářNapsat referenci