Angličtina a španělština v pohodlí domovaZuzka M.

Zuzka Mikulecká
Účet ověřený:
anglický jazyk, španělský jazyk, čeština pro cizince
Doučuje i přes skype / internet
280Kč - 330Kč za 60 minut
po obědě, večer,
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Vyučuji angličtinu a španělštinu po skypu. Momentálně bydlím v zahraničí, takže by to jinak nešlo.
Vystudovala jsem Specializaci v pedagogice, obor angličtina a španělština, a soukromé výuce se věnuji přes 8 let. V hodinách ráda pracuji s různými materiály. Ušiju vám lekce na míru, na které se budete těšit! :-) První lekce je zdarma a bez závazků.

I teach Czech as well! It's my mother tongue and my initial experience was helping my foreign friends living in the Czech Republic. I have taught Czech to beginners as well as to advanced students. At the moment I teach via skype as I live abroad. The first trial lesson is for free and without commitment.Reference

Na Zuzku nedám dopustit, učíme se spolu anglinu již několik let. V poslední době přes skype. Vyhovuje mi to, vždy se domluvíme na čase a tématu výuky. Mohu jenom doporučit.

Marko K. - 27. 9. 2018

Zuzka je jedna z nejlepších lektorek, kterou jsem kdy měla. :-) Je vždy výborně připravená, hodiny jsou koncepční a velmi motivující. Vynikající výhodou také je, že vše je v klidu domova a nemusím nikam jezdit. Rozhodně doporučuji!

Olga V. - 16. 9. 2018

Zuzka učí moji mamku anglicky už roky. Já jsem se chtěla začít učit Španělsky. Mamka na Zuzku nedá dopustit takže volba učitelky pro mě byla jasná! Žiju v zahraničí tudíž máme lekce přes Skype, což mi vyhovuje, protože můžu mít lekce z pohodlí domova, za jakékoliv počasí. Na lekce se moc těším, jelikož Zuzka učí zábavou formou. Vždy se u toho nasmějeme. Líbí se mi, že jsem si mohla říct jaká forma učení mi vyhovuje a Zuzka tomu naše lekce přizpůsobila.

Petra D. - 16. 9. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci