(infor)matika s matfyzákemMaximilian K.

Maximilian Kulikov
Účet ověřený:
matematika - sš, matematika - zš, informatika, programování
Praha, Praha-východ, Říčany, Kolovraty, Úvaly, Uhříněves, Háje, Opatov
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
78% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Matiku jsem dřív nesnášel. Pak jsem se dostal k informatice a s ní i k zajímavějšímu přístupu k matematice. Nakonec se ze mě - stálého trojkaře stal úspěšný maturant z matematiky a teď studuju informatiku na Matematicko-Fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Nabízím doučování matematiky pro základní a střední školy, případně i informatiky. Rád pobízím ty mladší k tomu zajímavějšímu pohledu na matiku ať už je to třeba také navede na matematickou cestu studia, nebo jen pomůže se s ní hravě poprat.

Momentálně mám bohužel plno. Může se stát, že si ještě čas najdu, pokud se vejdete do vhodného času na vhodném místě, takže mě klidně kontaktujte a já dám vědět, jak na tom momentálně jsem.

Matematika:

Mám předchozí zkušenosti s doučováním hlavně matematiky pro střední školu, včetně přípravy na maturitu, ale začínám učit i mladší děti na základní škole. Momentálně doučuji matematiku pro sedmou třídu ZŠ, předmaturitní a maturitní ročník SŠ.

Informatika:

Mám pracovní zkušenosti hlavně s vývojem webových aplikací (HTML5, JavaScript (ES6), CSS, PHP, databáze apod.) a momentálně studuji hlavně C++ (už na dostatečné úrovni, abych to mohl i učit). Jsem schopen uvést do zmíněných technologií a případně i celkově do základních principů funkce počítačů. Mám i menší zkušenosti s učením základů těchto konceptů mladších dětí.

Kontakt:

Pokud máte zájem, pište mi, prosím, rovnou na nějaký z kontaktů níže:

+420 773 560 609,
kulikov.maximilian@gmail.com

Cena:

Za hodinu (matematiky i informatiky) si beru většinou od 200 do 300kč v závislosti na náročnosti přípravy z mojí strany a dojezdové vzdálenosti.Kontaktní formulářNapsat referenci