individuální doučování angličtinyRadka G.

Radka Galiová
Účet ověřený:
anglický jazyk
Plzeň
200Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
30% zodpovězených zpráv
3h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem nadšená cestovatelka, knihomolka, snílek co stále doufá, že dostane dopis z Bradavic. Život se snažím žít naplno a beru vše, co mi nabízí, což je jeden z důvodů proč jsem rok strávila v Nizozemí a proč momentálně studuji angličtinu s filologickým zaměřením. Jazyky jsou můj koníček, kromě AJ se domluvím německy, mám základy ruštiny a v nejbližší době začnu s kurzy španělštiny.

Proč bych Vás měla doučovat zrovna já? Jako budoucí učitelka (a současná studentka pedagogické fakulty) jsem obeznámena s didaktickými metodami výuky jazyků, na hodiny se neustále připravuji a pracuji se všemi dostupnými materiály.
Budu se Vám věnovat nejen během našeho vymezeného času, ale jsem neustále dostupná i na emailu pro jakékoliv dotazy. Protože každý student potřebuje něco jiného a je na jiné úrovni, vytvářím si individuální studijní plány, vyhledávám dodatečné materiály pro konkrétní potřeby studenta. Nebudu po Vás chtít žádné drahé učebnice, jen ochotu a chuť se učit. A také disciplínu, protože tím, že se rozloučíme, Vaše studium zdaleka nekončí.
Zaměřuji se především na porozumění jazyku a konverzaci. Gramatice se sice nevyhneme, ale rozhodně Vás nebudu trápit nekonečným monotónním výkladem. Na Vaší současné úrovni AJ nezáleží, pokud máte jasný cíl, kam to dotáhnout.
Příprava k maturitě není problém.Kontaktní formulářNapsat referenci