Kolik toho (jazyků, umění) umíš, tolikrát jsi člověkem. Chcete v sobě odhalit své další já/ich/me? Společně se k tomu dopracujeme! Jste ready?Veronika H.

Veronika Holečková
Účet ověřený:
čeština, anglický jazyk, německý jazyk, klavír, literatura, divadlo
Praha
10% zodpovězených zpráv
3h průměrná rýchlost odpovědi

V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO ZÁJMU MI PROSÍM PIŠTE NA E-MAILOVOU ADRESU: holeckoveronika@seznam.cz
(Na e-mail Vám odpovím mnohem rychleji.)

Jmenuji se Veronika Holečková, je mi 21 let a momentálně studuji Divadelní vědu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Jazykům, kterým vládnu jsou čeština, angličtina, němčina a momentálně si podmaňuji i dánštinu.

S doučováním mám doposud bohaté zkušenosti. Doučuji individuálně, a kromě toho spolupracuji s agenturami Motivace, Dohlavy, RYTMIK a částečně i s DDM na Praze 10. Kromě toho jsem na střední školy vedla studentský divadelní spolek, kde jsem české studenty vedla v angličtině.

Aktivně se věnuji:
a) Divadlu - Mám za sebou 3 odpremiérované hry, a momentálně režíruji dobrovolnický divadelní spolek.
b) Hudbě - Na klavír aktivně hraji přes 13 let, momentálně působím ve dvou hudebních tělesech věnujícím se především jazzu, soulu, šansonu a instrumentální hudbě.
c) Literatuře - Mám za sebou už jednu vydanou povídku, poměrně dost vyhraných literárních soutěží a momentálně se věnuji psaní recenzí na divadelní představení. Sem tam stále píši povídky, ale momentálně převážně scénáře.
d) Dobrovolnictví - Jsem aktivní členkou společnosti META o.p.s., která se věnuje integraci cizinců v naší zemi.

Má výuka probíhá poměrně interaktivní formou, kdy dbám na to, aby mezi doučujícím a doučovaným došlo k aktivní komunikaci. Díky poměrně rozsáhlým zkušenostem z divadelního prostředí si zakládám na tom, aby doučujícího doučování bavilo a získal k němu kladný vztah. Učení je zábava, proto to dělám.

Pokud by i tohle mé "pověz něco o sobě" nebylo dostačující, pak mi stačí napsat na e-mailovou adresu holeckovaveronika@seznam.cz, a já vám velice ráda odpovím na jakékoliv zvídavé otázky. :-)

Budu se těšit, snad brzy na viděnou!Kontaktní formulářNapsat referenci