Kvalitní doučování angličtiny, němčiny a češtinyPavel R.

Pavel Ryšlavý
Účet ověřený:
anglický jazyk, německý jazyk, čeština
Praha, 110 00
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
50% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentem anglistiky a germanistiky na Karlově univerzitě a nabízím kvalitní doučování anglického, německého a českého jazyka.
Jsem zkušený, empatický a trpělivý. Mám dlouholetou praxi s doučováním dětí, studentů i dospělých stejně jako s přípravami k maturitě a mezinárodním zkouškám.
Zkušenosti mám také s vedením individuálních, skupinových a firemních kurzů v jazykových školách.
Rovněž nabízím i korekturní a překladatelské práce.
Úspěšně jsem složil Goethe Zertifikat C1 a certifikát CAE na úrovni C2.Reference

Pan Pavel doučuje syna Čj , Aj , Nj . Syn je na druhém stupni a doučování je na úrovni přípravy k přijímačkám. Do hodin chodí v čas, velmi dobře připraven , nosí sebou spousty materiálů .Výuka je pestrá a je v ní vše potřebné , např. poslech , konverzace , pracovní listy atd. Syn hodně věcí již pochopil a i ty , které u učitelů ve škole neměl šanci zvládnout. Syn je s doučováním velmi spokojen , dokonce plní domácí úkoly od pana Pavla bez řečí a výsledky jsou znát. Jako rodič jednoznačně pana Pavla doporučuji všem rodičům ,kteří hledají někoho spolehlivého a slušného ke svému dítěti. Zuzana M.

Zuzana M. - 24. 2. 2017

U Pavla se doucuji Nemcinu uz 5 mesicu. Nejdrive zjistil, na jake urovni mam znalosti, pak jsme se domluvili co konkretne potrebuji a vyucovani mam usite na miru. Na kazdou hodinu je perfektne pripraven, uceni je pestre ( poslech, videa, konverzace) neni to jen o biflovani. Na dotazy ochotne odpovi, sam rozpozna kdy je potreba pribrzdit a dele opakovat, nez se zacne s dalsi latkou. Pavla jednoznacne doporucuji, je slusny, dochvilny, spolehlivy. Lukas B.

Lukáš B. - 25. 1. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci