Nevšední výuka kytary a klavíru v Praze - PodolíJakub H.

Jakub Halama
Účet ověřený:
elektrická kytara, klavír, kytara, kompozice, domácí nahrávání, produkce hudby
Praha 4 - Nedvědovo náměstí
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
16h průměrná rychlost odpovědi

praxe: 8 let jsem studoval klavír na ZUŠ, na elektrickou kytaru i akustickou jsem začal hrát v 11 letech, nejprve jako samouk později jsem navštěvoval kytarové lekce ke zdokonalení techniky hry. Na bicí nástroje a perkuse hraji od 8 let, ovšem hlubšímu studiu jsem se nikdy nevěnoval. Mými hlavními obory jsou kytara, klavír a skládání hudby, dále také poskytuji poradenství ohledně produkce hudby. Nejsem klasický učitel a neučím podle žádných osnov. Ke každému přistupuji naprosto individuálně a učím každého jen to, co potřebuje umět, co sám chce a co se mu zamlouvá.Reference

Hodiny s Jakubem mě baví, umí vše vysvětlit a názorně ukázat. Zasílá a doporučuje výborné materiály k hraní a k učení. Na všechny mé dotazy vždy odpoví a případně názorně ukáže. Má spoustu užitečných rad. Vždy se na další hodinu těším. Určitě doporučuji.

Jakub P. - 19. 1. 2020

Moc děkuji za trpělivý přístup i spoustu skvělých rad a tipů. Hodiny mě baví a odcházím z nich s pocitem, že jsem se posunula dál. Doporučuji :-)

Petra V. - 18. 1. 2020

Obě mé děti (6 a 15 let) hodiny s Jakubem milují. Hrají na klavír a na kytaru. Jakub je hned vtahuje do hudby a třeba tím, že doprovází, mají děti pocit, že už spolu tvoří hudbu, což působí velmi motivačně. Nenutí dětem žádný program, mohou si vybrat, co chtějí hrát.

Olga H. - 8. 10. 2019

Je vidět, že Jakub je zkušený kytarista a hraní ho baví. Také doporučil fajn materiály na trénink a všechny mé dotazy zodpověděl. Doporučuji :)

Michal N. - 7. 10. 2019


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci