Kvalitní doučování ruštiny a příprava na maturitu z ruského jazyka/ čeština pro cizince/ Czech and Russian Lang. Lessons / Уроки чешского языка в Праге и онлайнEvžen K.

Evžen Kutsenko
Účet ověřený:
ruský jazyk, ruština, maturita z ruštiny, ruský jazyk - business, Czech and Russian Languages Lessons, уроки чешского языка в Праге и онлайн
Praha
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj :) Já jsem Evžen. Plynule umím 6 jazyků a proto vím přesně co máme spolů dělat abyste začal/a mluvit rusky ihned, nebo se rychle zlepšil/a (ano, jsem rodilý mluvčí :) Pomáhá mi v tom pedagogické vzděláni (Univerzita Karlova v Praze), téměř 5-leté zkušenosti práce na VŠ a samozřejmě vždy dobrá nálada :). Efektivně doučuji ruštinu jak začátečníci, tak i pokročilé s pomocí autorských cvičení, konverzací a materiálů z Ruska. Rád Vás také prípravím na státní maturitu z ruštiny. E-mail: evzen21@post.cz, tel. 77 63 83 881.

Здравствуйте! Меня зовут Евгений. Я преподаватель университета и репетитор с 5-летним стажем. Свободно владею шестью языками, в том числе - чешским на уровне носителя языка. Помогу Вам быстро и качественно выучить чешский язык. Индивидуальные и групповые занятия провожу в Праге. Также возможно заниматься и онлайн (по скайпу и вайберу). Мои контакты: e-mail: evzen21@post.cz мобильный +420 77 63 83 881.

Hi! My name is Evžen. I am proffesional university teacher with 5-years experience of private language lessons. I am fluent in six languages and I do know for sure how to help you to start speak Czech or Russian immediately. I work with both begginers and andvanced students and use mix of conversation, author's excersises and the most efficient materials, which contribute to your success. It is possible to take a lessons during personal meetings in Prague or online by Skype/Viber. My contacts: e-mail: evzen21@post.cz or tel. +420 77 63 83 881Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci