Doučování matematiky, fyziky, C, C# v BrněMatěj P.

Matěj Pavlík
Účet ověřený:
matematika - vš, matematika - sš, informatika - sš, fyzika - sš, programování, objektově orientované programování, programovací jazyky C, matematická analýza, C#
Brno
250Kč - 340Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Čeká tě maturita z matematiky a nepohybuješ se v ní s jistotou, jakou bys očekával? Jsi student 1. ročníku a zaskočila tě VŠ matematika? Potřebuješ pomoct s programováním (Python, C, C#)?

Pak se neváhej ozvat!

Studuji druhý ročník Aplikované informatiky (FI MU) a první ročník Matematiky a Fyziky se zaměřením na vzdělávání (PřF MU). Doučování se věnuji od svých dvanácti, mám zkušenosti s doučováním fyziky, matematiky, programování a dříve jsem doučoval i angličtinu.

Témata, která mě zajímají (a jsem schopen je doučovat):
* Informatika - základy programování (Python, C, C#), teoretická informatika a diskrétní matematika (algoritmy, grafy, ...), další témata na dotaz. Nedoučuji - výpočetní technika (stavba počítače, ...), obsluha konkrétních programů (MS Office, ...), databáze.
* Matematika - prakticky cokoliv ze SŠ matematiky (i z pokročilých seminářů), příprava k maturitě, analytická geometrie, VŠ matematika: derivace, integrály, další vybraná témata (upřesnění na dotaz).
* Fyzika - základní témata z fyziky (zejména mechanika).

Má kvalifikace:
Státní maturita z matematiky (100 %).
Školní maturita z matematiky (1).
Školní maturita z fyziky (1).
Na VŠ absolvovány předměty zaměřené na diskrétní matematiku, analytickou geometrii, diferenciální a integrální počet, algoritmizaci a programování se známkami A, B.
Vlastní projekt v jazyce C# od roku 2015 (aplikace, která se reálně prodává).

Ceník:
2hodinovka (90 min): 400 - 500 Kč
4hodinovka (180 min): 750 - 900 Kč

Matematika spíše k dolní hranici sazby, programování spíše k horní. V případě výuky ve více osobách může být sazba lehce vyšší, stejně tak při dojíždění do odlehlejší části města.
Při pravidelné výuce jsou v ceně zahrnuty i domácí úkoly k samostatnému procvičení dané látky.
V případě zájmu o doučování mi prosím napište i obor/fakultu/školu, kterou studujete.Reference

Dle mého názoru férový člověk, který dokáže pomoct i naučit.

Miroslav S. - 18. 12. 2018

Matej je milý chlapec, ktorý mi pomohol so základmi C. Je vidieť, že tomu rozumie a na študenta vysvetľuje veci super! Odporúčam!

Daša N. - 12. 12. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci