Nikol - fyzika, matematika, deskriptivní geometrie, angličtina a trochu legrace k tomuNikol J.

Nikol Jaterkova
Účet ověřený:
fyzika - sš, fyzika - zš, matematika - zš, matematika - sš, angličtina - zš, angličtina - konverzace, deskriptivní geometrie
Praha, U Ladronky
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 400Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
70% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, jsem Nikol, je mi 27 a pracuji jako procesní inženýr pro leteckou bezpečnost (ve zkratce pomáhám procesně zajišťovat vyšetřování poruch leteckých motorů).

Vystudovala jsem víceleté gymnázium v Havířově a pak fakultu strojní na ČVUT, magisterský obor motorová vozidla.

Maturovala jsem z matematiky a fyziky, takže vím, co to všechno obnáší, celé mé vysokoškolské studium byla prakticky jedna velká matematika a fyzika, takže z ní mám v aplikovaných směrech i státnice.
Na střední byl můj oblíbený předmět deskriptivní geometrie, a i na doučování je to můj nejoblíbenější. Především mongeova projekce a řezy těles.

Doučovat oficiáně jsem začla v listopadu 2018, ale už předtím jsem často pomáhala přátelům s přípravou laborek, projektů, na testy a velmi úspěšně i na přijimací zkoušky z fyziky na zubařinu, či na reparáty z fyziky na střední škole.

Pracuji převážně v anglickém jazyce, denně konverzuji s rodilými mluvčími a tak nemám problém s případnou výpomocí se základní anglickou gramatikou, nebo s překonáním problému s "rozmluvením se".

Mý hlavním cílem je, aby doučování mé žáky bavilo. Už tak je stresuje, že jim předmět nejde ve škole, a trpět pak ještě i na doučování v jejich volném čase podle mě není správná cesta. Základem je pro mě osobní přístup, co možná nejvíce názorných příkladů, povzbuzování a nekonečná trpělivost.

V součastosti je moje kapacita žáků víceméně naplněná, a tak přijímám spíše jednorázová setkání, například kvůli těžkému testu nebo pomoc s laborkami, a to ideálně u mě doma (Břevnov), na Praze 6, či alespoň na trase Letňany - Praha 6. Děkuji za pochopení.Kontaktní formulářNapsat referenci