Vaše děti se do školy začnou těšit. Nejenom, že je naučím učit se aktivní formou, ale budu klást důraz i na budování jejich motivace. Tel.: 739414193Robin Ř.

Robin Řežábek
Účet ověřený:
příprava k přijímacím zkouškám na sš (matematika, český jazyk), příprava na maturitu (včetně opravných termínů), příprava FCE, doučování všech předmětů ZŠ (matematika, atp.), efektivní výuka dětí s poruchami učení, český jazyk, matematika, anglický jazyk
České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice
300Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
78% zodpovězených zpráv
8h průměrná rýchlost odpovědi

Mám dlouholetou zkušenost s dětmi z dětského domova. Zde, více než jinde, jsem se musel naučit, jak pracovat s motivací dítěte a s jeho sebevědomím. Baví mě v každém dítěti nacházet jeho silné stránky a posilovat je do budoucna. Garantuji viditelné zlepšení výsledků a zvýšení chuti učit se.

Místo doučování- u Vás, či v mé kanceláři (Senovážné náměstí 232/9).Reference

S panem Robinem jsme moc spokojený, hlavně syn. Připravuje ho na přijímací zkoušky. Umí vše pěkně vysvětlit, dodává sebevědomí. Mohu jen doporučit.

Věra Š. - 7. 1. 2019

Robin je super učitel. Doučování matematiky je v přátelské a zábavné atmoféře, umí motivovat a vše vysvětlit nevšední formou, jinak než jsem zvyklá ze školy. S jeho pomocí si teď více věřím, že přijímačky zvládnu.

Valerie V. - 3. 1. 2019

Jsem moc spokojená, ale především je spokojený syn. Má teď mnohem větší sebevědomí a vrátila se mu chuť do učení, kterou mu přestup na vícelete gymnazium bohužel vzal. Takže určitě Robina jako doucovatele vřele doporučuji. Škoda, že k němu začal syn chodit až na konci října, mohl si známku vylepšit. Doučování syna moc baví, vždycky přijde domů 100% spokojený a látce rozumí. Kdyby takhle učila učitelka, ani by doučování nepotřeboval :-)

Eva K. - 1. 1. 2019

Jsem upřímně ráda, že jsem Robina pro svoji dceru našla. Má lidský a přátelský přístup k dětem. Ví, jak je motivovat k práci. Rozpozná, kde je v učení problém a umí ho vyřešit. Během seznamovací lekce mi předvedl, že disponuje opravdu širokou škálou metod učení a rychle rozpoznal, jaký způsob je nejlepší pro naši dceru. Momentálně máme za sebou měsíc zkušeností a mohu potvrdit, že Robin byl vždy na lekci připraven a skvěle pozitivně naladěný. Kromě výborných výsledků ve škole je dcera spokojenější a vyrovnanější i v životě.

Olga F. - 29. 12. 2018

Po pár hodinách strávených na doučování jsem se v matematice velice posunula a zlepšila. Za to vděčím mému skvělému doučovateli Robinovi, který mi pomohl se vším, co jsem neuměla nebo nechápala. Snaží se dělat hodiny naučné a zábavné. Líbí se mi jeho individuální přístup a jsem šťastná za to, že chodím právě k němu. Rozhodně můžu Robina všem jen doporučit.

Lenka M. - 29. 12. 2018

Jsem spokojená s doučování, dcera se mi zlepšila ve škole.

Latinka S. - 29. 12. 2018

Měli jsme doučování na matematiku a češtinu moje dcera byla velice spokojená dobře vysvětloval a byla s ním zábava

Kulnara K. - 29. 12. 2018

S p. Řežábkem jsem maximálně spokojeny, doučuje mě AJ a už tam vidím znatelné pokroky. Jen díky němu se mi zlepšil písemný a hlavně mluvený projev. Doporučuji všem, kteří se chtějí něco naučit.

Jakub P. - 29. 12. 2018

Pán je velmi příjemný, je s ním dobrá komunikace a hlavně naučí. Mohu jen doporučit!!!

Petra S. - 29. 12. 2018

Velmi dobrě vysvětluje, trpělivý.

Jana D. - 29. 12. 2018

S panem Robinem jsem velmi spokojena. Doučuje moji dceru Český jazyk a již po první hodině bylo vidět zlepšení. Z diktatů začala dcera dostávat o 2 stupně lepší známky. Oceňuji jeho dobrý přístup k dětem, jeho trpělivost a schopnost dítě zaujmout a srozumitelně mu vysvětlit probíranou látku.

Šárka L. - 29. 12. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci