PRVÉ DOUČOVANIE ZDARMAJozef M.

Jozef Mačák
Účet ověřený:
anglický jazyk, matematika - zš, chemie - zš, biologie - zš, fyzika - zš, nauka o společnosti - občanská nauka, ekonomie - sš, ekonomické předměty, dějepis, slovenský jazyk
Brno
Doučuje i přes skype / internet
230Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
11h průměrná rýchlost odpovědi

Doučovaniu sa venujem už druhý rok a zatiaľ mam na seba len spokojne ohlasy.

Momentálne študujem na Masarykovej univerzite vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa. Predtým som študoval na bilingválnom gymnáziu a na základnu školu som študoval medzinárodnej škole - British International School of Bratislava.
Práve vďaka tomu viem doučovať predmety aj v anglickom jazyku.

Počas môjho štúdia na strednej škole som reprezentoval školu na rôznych olympiádach a súťažiach ako napríklad biologická ci anglická olympiáda. V angličtine som aj debatoval, čítal ci písal eseje a projekty.

Viem doučit väčšinu zakladoskolskych a stredoškolských predmetov. Ak som Vás oslovil neváhajte ma kontaktovať na jozef.macak22@gmail.com
Reference

Na 100% doporučujem. Bol som velmi spokojny s douckom. Jozef ma vela trpezlivosti (co pri mne treba ), a zaroven vie jednoducho vysvetlit aj zlozite veci. Dakujem veľmi pekne!

Lukáš K. - 13. 11. 2018

Ďakujeme Jozefovi za doučovanie chémie. Syn bol s ním spokojný, vysvetlenej látke dobre porozumel. S doučovateľom sa dalo dohodnúť na termíne, Keď náhodou nemohol prísť, vopred nám dal vedieť. Oceňujeme jeho snahu pripraviť sa na hodiny a jeho trpezlivosť. Odporúčame ďalším záujemcom!

Simona H. - 12. 11. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci