Angličtina v Praze s trpělivým a přátelským přístupem :)Katie T.

Katie T
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
80% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj ráda Ti pomůžu zlepšit tvou angličtinou. Mám s doučováním bohaté zkušenosti a to nejen po 7 letech učení s bratrem, se kterým byla potřeba trpělivost, :) ale i jako lektorka angličtiny. Absolvovala jsem jazykový kurz C1, kde jsem také získala certifikát. Pomůžu Ti jak s úplnými základy, tak i s přípravou k maturitě.
Cena: při 2 hodinách týdně cena - 250Kč/hod, 1x týdně -350Kč/hod.
Reference

Katka je velmi milá a přátelská slečna, která je vždy na hodiny připravená. Je schopna se přizpůsobit situaci a udělat s vámi cokoliv jiného co právě potřebujete (připravit na test, procvičit konverzace či udělat části k maturitě). Je trpělivá a snaží se vždy hodiny ušít vám na míru :) . Určitě ji můžu všem doporučit :)

Kristina B. - 14. 4. 2019

Katka je velmi milá, ochotná a vstřícná. Učí se s naším synem (13let), který si jí i díky jejímu kamarádskému přístupu nemůže vynachválit. Vždy je připravena navázat na aktuální výuku ve škole a vše řádně procvičit. Určitě doporučujeme.

Karolína H. - 24. 1. 2019

Kačka je suprová ucitelka, která mně vždycky připraví na test a pomuze mi se vším co potřebuji. Je velmi ochotná a hlavně strasne milá. Musim rict ze jsem naprosto, ale naprosto spokojený. Doporučuji všem, kdo váhá kam se jít doučit

Jaroslav T. - 17. 1. 2019

Kačenka je velmi milá slečna, která má velice ráda anglický jazyk. S Káťou jsem velmi spokojená, skvělý přístup, vždy má vše krásně připravené a je velmi ochotná . Moc doporučuji.

Anet - 29. 11. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci