Francouzština srozumitelně a kvalitně za rozumnou cenuDominika V.

Dominika Vyskočilová
Účet ověřený:
francouzský jazyk, francouzština
Plzeň
Doučuje i přes skype / internet
260Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Bonjour,
je m'appelle Dominika, mám bakaláře z dvouoboru Francouzská filologie-Žurnalistika z Univerzity Palackého, diplom DALF C1 a dlouholeté zkušenosti s doučováním (v jazykových školách, ve firmách, přes Skype), s překlady i tlumočením. 5 let jsem žila ve Francii, takže znám místní kulturu a zvyky. Pokud vás tedy zajímají i reálie a chcete lépe pochopit Frantíky a jejich myšlení, není problém! ;)

Nabízím doučování francouzštiny pro ty, co chtějí kvalitního učitele se zkušenostmi, který vám dokáže srozumitelně vysvětlit, proč něco je tak, jak to je, čehož někdo, kdo jazyk nestudoval, a často ani rodilý mluvčí, není schopný. Pomůžu vám tento složitý jazyk pochopit a uvidíte, že se vám hned bude lépe učit!

Nabízím procvičování gramatiky, konverzaci, přípravu na zkoušky, zkrátka vše co si budete přát! :) Vyučuji téměř výhradně už jen přes Skype pro jeho nesporné výhody. Obě strany ušetří čas, energii a peníze za cestu, k výuce můžeme využívat internet a různá interaktivní cvičení a učit se můžeme klidně i z postele v pyžamu nebo z dovolené na pláži! Ale pokud stojíte o staré dobré osobní setkání, jsem vám k dispozici v Plzni. :)Reference

Francouzština s Dominikou pozitivně předčila mé očekávání. Vůbec nešlo o strohou výuku slovíček a gramatiky. Vyučování probíhalo zábavnou a interaktivní formou, zaměřené přesně na potřeby studenta. Měla jsem tu možnost, že mě Dominika doučovala jak osobně, tak přes Skype. Každé má něco do sebe, ale jak je Dominika sama píše, Skype má řadu výhod v případě, kdy nestíháte nebo kdy už je pozdě večer. Hodina byla rozdělena do několik různých celků - zahrnovala prozkoušení, tvorbu vět, poslech a porozumění textu, vyprávění, kvízy, zajímavosti ze světa Francie, výuku a procvičování určitého gramatického jevu. Jelikož se hodina striktně nezabývala jedním tématem, byla mnohem pestřejší a velice rychle uběhla. Pokud studentovi něco "nešlo do hlavy", snažila se mu všemi silami pomoct, aby dané téma bylo pochopeno. Za což jí patří velký obdiv a dík. Dominika opravdu ví co dělá a rozumí tomu. Výuku s ní rozhodně doporučuji.

Lucie B. - 11. 12. 2018

Dominika me cely jeden skolni rok pripravovala na maturitu, kterou jsem v roce 2017 velmi uspesne slozila! :) Prvnich par mesicu jsme se schazely osobne v Plzni, ale pak jsme zkusily Skype a uz u nej zustaly, protoze nam to obema vyhovovalo. Prece jen to setri cas i penize! Dominika byla vzdycky na hodiny pripravena a prizpusobovala se mym potrebam a memu tempu. Vzdycky se mi snazila co nejvic vyjit vstrict a pomoct mi latku pochopit. Je hrozne pecliva, takze travila spoustu hodin i mimo doucovani pripravou a upravou vlastnich materialu, ktere mi pak poskytovala, nebo opravami mych ukolu. Za to tisicereee diky! Pri doucovani jsme pouzivaly nekolik typu studijnich materialu, takze to bylo takove ruznorode, nikdy me hodiny nenudily! Diky Dominice jsem zjistila, ze i francouzstina muze byt fajn. :D A ze neni zas taaak tezka, kdyz to nekdo umi dobre vysvetlit a venuje se vam. :) Diky za vsechno Domi!

Bětka P. - 11. 12. 2018

S lektorkou jsem byla velmi spokojena.Dominika je velmi pratelska,trpeliva,komunikativni.Na nase hodiny mela vzdy pripraveno spoustu materialu, Vysla mi vstric i s pozadavkem na ucebnici,kterou jsem si vybrala. Velmi si cenim, ze lekce francouzstiny dokaze pripravit zabavne a zajimave a udrzet tak moji pozornost az do konce. Je skvela lektorka.

Eva U. - 9. 12. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci