Měsíční (intenzivní) kurz francouzštiny se zkušenou lektorkouDominika V.

Dominika Vyskočilová
Účet ověřený:
francouzský jazyk, francouzština
Plzeň
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

[Potřebuješ denní, týdenní, měsíční (intenzivní nebo slow) kurz francouzštiny? Momentálně mám volnou kapacitu až do začátku května. Začátek kurzu: kdy budeš chtít. Konec: 9.5. Využij toho. Jak - záleží jen na tobě. :) ]

Jmenuju se Dominika a nabízím doučování francouzštiny pro ty, co chtějí kvalitního učitele se zkušenostmi, který vám dokáže srozumitelně vysvětlit, proč něco je tak, jak to je, čehož někdo, kdo jazyk nestudoval, a často ani rodilý mluvčí, není schopný. Pomůžu vám tento složitý jazyk pochopit a uvidíte, že se vám hned bude lépe učit!

Mám bakaláře z dvouoboru Francouzská filologie-Žurnalistika z Univerzity Palackého, diplom DALF C1 a dlouholeté zkušenosti s doučováním (v jazykových školách, ve firmách, přes Skype), s překlady i tlumočením. 5 let jsem žila ve Francii, takže znám místní kulturu a zvyky. Pokud vás tedy zajímají i reálie a chcete lépe pochopit Frantíky a jejich myšlení, není problém! ;)

Nabízím procvičování gramatiky, konverzaci, přípravu na zkoušky, zkrátka vše co si budete přát! :) Vyučuji výhradně už jen přes Skype pro jeho nesporné výhody. Obě strany ušetří čas, energii a peníze za cestu, k výuce můžeme využívat internet a různá interaktivní cvičení a učit se můžeme klidně i z postele v pyžamu nebo z dovolené na pláži! V případě zájmu se ale můžeme sejít osobně někde v Plzni alespoň na první hodinu. :)Reference

Dominika doučovala před několika lety mého 12letého syna, kterému dělala francouzština ve škole problémy. Syn je hodně roztěkaný, nesoustředěný a hodně zapomíná, ale Dominika si s ním uměla perfektně poradit a přizpůsobila doučování tak, aby syna bavilo, aby toho na něj nebylo moc a aby si naučené věci pamatoval. Dominika k nám docházela 1-2x týdně a syn se na doučování vždy těšil, a to francouzštinu předtím rád neměl! Během pár týdnů už byly vidět první výsledky. Syn měl v písemkách mnohem lepší známky a i paní učitelka na gymnáziu si všimla, že mu to jde líp. Z trojkaře a čtyřkaře se stal dvojkař. I na vysvědčení měl syn krásnou dvojku! S doučováním chtěl dokonce pokračovat i přes léto, ale to pro nás bohužel nebylo možné. Dominika to s dětmi opravdu umí, je trpělivá a i tak obtížný jazyk jako je francouzština dokáže zpřístupnit dětem. Jsme ji se synem za všechno moc vděční! Ať se ti daří!

Alena N. - 7. 1. 2019

Dominika mi zásadně pomohla s přípravou na zkoušku na úrovni B2, kterou jsem potřeboval složit kvůli mé práci. Tempo ve večerních intenzivních kurzech, které jsem navštěvoval, na mne bylo příliš vysoké (prakticky každý semestr jedna úroveň: A2, B1, B2). Proto jsem paralelně k tomuto klasickému skupinovému kurzu po dobu roku a půl absolvoval ještě lekce přes Skype. Na konkrétním čase jednotlivých lekcí jsme se vždy operativně domluvili, většinou na týden dopředu. Dominika byla pokaždé na hodinu dobře připravena a podle toho, co mi aktuálně v klasickém kurzu činilo největší problémy, se těžiště přesouvalo mezi konverzací, gramatikou, poslechem a psaným projevem. I díky Skype hodinám s Dominikou jsem tak zkoušku B2 nakonec v letošním roce úspěšně absolvoval hned napoprvé.

Standa F. - 16. 12. 2018

Lekce s Dominkou jsou velmi přínosné. Připravovala mě na zkoušku na VŠ, kterou jsem s její pomocí úspěšně zvládla. Během školy mi i pomáhala s překlady a domácími úkoly. Dominika je velmi trpělivá, příjemná a komunikativní. Francouzština pro mě byla vždy jakýmsi strašákem, ale díky ní mě začala bavit. Hodiny, které probíhají interaktivně a obsahují, jak konverzaci, gramatiku, tak i zajímavosti, utečou, že ani nevíte jak. Nikdy jsem se při hodinách nenudila. Když jsem jela na dovolenou do Francie, konečně jsem měla pocit, že jim rozumím a jsem schopná se domluvit a za to velmi děkuji. Nejprve jsme se scházely osobně, ale později jsme přešly na skype, což považuji za dobrou volbu. Hodiny měla vždy dobře připravené a vycházela mi vstříc i časově. Dominiku bych rozhodně doporučila všem, kteří se chtějí dobře naučit francouzsky.

Klára V. - 13. 12. 2018

Dominika je vyborna ucitelka, je videt, ze francouzstinu miluje, ze ji vystudovala, zila ve Francii a ze vi, o cem mluvi! Navic nabizi ve srovnani s jinymi uciteli, ktere jsem vyzkousel nebo zkoumal na internetu, jedny z nejnizsich cen, a pritom je mnohem kvalitnejsi a znalejsi nez mnozi, co si rikaji o tretinu vic! Loni me pripravovala na zkousku DELF, za par mesicu jsem se zlepsil o uroven, pochopil veci, ktere jsem myslel, ze uz nepochopim, a zkousku zvladl na vybornou! Hodiny byly vzdy pestrobarevne a Dominika vzdy dobre naladena a trpeliva, i kdyz mi neco neslo. Za to jsem byl moc rad, protoze jsem obcas trochu pomalejsi a ne vsichni ucitele na to meli nervy... :)

Ondřej K. - 13. 12. 2018

Francouzština s Dominikou pozitivně předčila mé očekávání. Vůbec nešlo o strohou výuku slovíček a gramatiky. Vyučování probíhalo zábavnou a interaktivní formou, zaměřené přesně na potřeby studenta. Měla jsem tu možnost, že mě Dominika doučovala jak osobně, tak přes Skype. Každé má něco do sebe, ale jak je Dominika sama píše, Skype má řadu výhod v případě, kdy nestíháte nebo kdy už je pozdě večer. Hodina byla rozdělena do několik různých celků - zahrnovala prozkoušení, tvorbu vět, poslech a porozumění textu, vyprávění, kvízy, zajímavosti ze světa Francie, výuku a procvičování určitého gramatického jevu. Jelikož se hodina striktně nezabývala jedním tématem, byla mnohem pestřejší a velice rychle uběhla. Pokud studentovi něco "nešlo do hlavy", snažila se mu všemi silami pomoct, aby dané téma bylo pochopeno. Za což jí patří velký obdiv a dík. Dominika opravdu ví co dělá a rozumí tomu. Výuku s ní rozhodně doporučuji.

Lucie B. - 11. 12. 2018

Dominika me cely jeden skolni rok pripravovala na maturitu, kterou jsem v roce 2017 velmi uspesne slozila! :) Prvnich par mesicu jsme se schazely osobne v Plzni, ale pak jsme zkusily Skype a uz u nej zustaly, protoze nam to obema vyhovovalo. Prece jen to setri cas i penize! Dominika byla vzdycky na hodiny pripravena a prizpusobovala se mym potrebam a memu tempu. Vzdycky se mi snazila co nejvic vyjit vstrict a pomoct mi latku pochopit. Je hrozne pecliva, takze travila spoustu hodin i mimo doucovani pripravou a upravou vlastnich materialu, ktere mi pak poskytovala, nebo opravami mych ukolu. Za to tisicereee diky! Pri doucovani jsme pouzivaly nekolik typu studijnich materialu, takze to bylo takove ruznorode, nikdy me hodiny nenudily! Diky Dominice jsem zjistila, ze i francouzstina muze byt fajn. :D A ze neni zas taaak tezka, kdyz to nekdo umi dobre vysvetlit a venuje se vam. :) Diky za vsechno Domi!

Bětka P. - 11. 12. 2018

S lektorkou jsem byla velmi spokojena.Dominika je velmi pratelska,trpeliva,komunikativni.Na nase hodiny mela vzdy pripraveno spoustu materialu, Vysla mi vstric i s pozadavkem na ucebnici,kterou jsem si vybrala. Velmi si cenim, ze lekce francouzstiny dokaze pripravit zabavne a zajimave a udrzet tak moji pozornost az do konce. Je skvela lektorka.

Eva U. - 9. 12. 2018


Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených:

Napsat referenci