Doučování matematiky studentkou ČVUTKáťa V.

Káťa Vlčková
Účet ověřený:
matematika, statika
Praha
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 340Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
2h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Kateřina Vlčková, je mi 22 let a již třetím rokem studuji ČVUT. Rok jsem také strávila na matematicko-fyzikalní fakultě. Doučovat jsem začala již na gymnáziu, kdy jsem připravovala slečnu na přijímací zkoušky k nám na střední školu. Poté jsem na vysoké intenzivně doučovala spolužáky a studenty nižších ročníků a nyní bych ráda začala pomáhat i jiným lidem. Věřím, že s trpělivostí a dobrými příklady se dá vysvětlit naprosto všechno.

Email: vlckovakaterina96@gmail.comReference

Rozhodně doporučuji :) Na doučování jsem došla statikou téměř nepolíbená a odcházela jsem s dobrým pocitem, že se zkoušky už vlastně ani nemusím bát. Skoro neuvěřitelné, kolik informací do Vás Kačka zvládne za pár hodin dostat, ale rozhodně mi zachránila krk a moc jí za to děkuju. Takže pro mě jasná volba👌 Sympatická a hlavně trpělivá!

Lenka M. - 5. 12. 2018

Výborná doučovateľka s ľudským prístupom a perfektnými vedomosťami. Prispôsobí sa znalostiam a úrovni študenta a má k dispozícii aj dostatok vlastných príkladov a materiálov na precvičovanie. Bezproblémová komunikácia, férová cena.

Richard - 5. 12. 2018

Kvalitní příprava na zkoušku ze statiky na ČVUT. Zkoušku jsem bez problémů udělal 😊

Martin N. - 5. 12. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci