Bc. Jan P.

Jan Pešek
Účet ověřený:
 matematika, chemie, fyzika, angličtina, němčina, čeština, španělština, ekonomika, šachy.
 Praha
  150Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  80% zodpovězených zpráv
  17h průměrná rýchlost odpovědi

Rád doučím, připravím a postarám se o Vašeho žáka, resp.studenta. Připravím jej nejen na zkoušky, písemky ve škole, ale i na přijímací řízení na SŠ i VŠ. Pomohu zlepšit prospěch, resp. známky a celkovou schopnost učit se. Též dojíždím, kamkoli po celé ČR, záleží na podmínkách a na dohodě.
Osobní moto:
„Pravidelnost a vytrvalost vedou k úspěchům.“Reference

2. den čekám, zda pan učitel bude reagovat na mojí sms a vysvětlí proč nedorazil na doučování,(domluveno predem)byt má 750 Kč jako kauci pro případ, že bychom doučování zrušili my!:-( Dále ještě 50 Kč, neboť při posledním doučování neměl peníze zpět..neseriozni,nespolehlivy...vyzvala jsem jej mailem o vrácení kauce na muj ucet-zatim bez reakce...NEDOPORUČUJI!!!

ALENA C. - 13. 6. 2018

S panem ucitelem jsme velmi spokojeni.Doucil dceru ze dne na den na chemii a dostala z pisemky 1-.Dale pokracujeme z doucovanim chemie a pridali jsme i matematiku.Za horsi komunikaci se predem omluvil ma toho hodne ,ale me jde o vysledek a ten je super.Vrele doporucuji.

Marie S. - 9. 11. 2017

Dd. S panem učitelem jsme byli velmi spokojení. Jeho profesionalita a trpělivost s vysvětlením dané látky bylo pro naše 2 školáky opravdu přínosné. Doporučujeme. Bochovi

Helena B. - 6. 6. 2017

Bohužel na odučování nedošlo.Velmi špatná komunikace přes email, dále přes telefon odezva žádná.

Jan K. - 6. 6. 2017

bohužel na doučování nedošlo a to z důvodu, že pan učitel změnil domluvený termín 2x a proto už jsem se s ním dál nedomlouvala.

Kinga P. - 7. 4. 2017

U nás pan Honza doučuje tři předměty. Vždy je na výuku dobře připraven. Dcera se pomalu zlepšuje a i její příprava do školy. S komunikací problém nemáme, pokud dám vědět o změnách ve výuce aspoň jeden den předem, vždy se domluvíme.

Stáňa K. - 31. 1. 2017

Pan učitel doučoval syna M a ČJ, dceru AJ. Děti byly spokojené, látku vysvětloval velmi dobře. Po stránce komunikace to bylo trochu horší, ale vše probíhalo nakonec v pořádku.

Nikol T. - 16. 1. 2017

Spatna (zadna) komunikace, ani nevime, proc uz se pan doucovatel po 3 doucovanich chemie pro kvintu ani po urgencich neozval, mozna nema kapacitu (ani casovou, ani technickou, ani odbornou).

Roman L. - 18. 12. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci